Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Fotografia produktowa Bielsko-Biała

Fotografia produktowa kryje w sobie ogromny potencjał, który potrafi wynieść markę na zupełnie nowy poziom. Przede wszystkim dobre zdjęcia to podstawa, jeżeli chcesz, aby Twoja marka była postrzegana jako profesjonalna.

Fotograf produktowy Bielsko-Biała

Jesteśmy .gold studio – w naszym studio fotograficznym tworzymy profesjonalne sesje produktowe, które mają za zadanie wzbudzić zainteresowanie potencjalnych odbiorców. Pomagamy naszym klientom osiągać zamierzone cele – jest to kwestia, którą cenimy sobie najbardziej. Nic nas nie ogranicza (nawet wyobraźnia), nie boimy się trudnych produktów, nawet na nie znajdziemy kreatywny sposób prezentacji.

Zadzwoń do nas!

Sfotografujemy Twój produkt!

Fotografia produktowa Bielsko-Biała – co zawiera oferta?

Realizacja zdjęć produktowych to wiele złożonych etapów, pominięcie, któregoś z nich może skutkować nieudanym zdjęciem. Przed rozpoczęciem sesji zdjęciowej, fotograf musi mieć przygotowany plan sesji oraz ujęć, które musi wykonać. Podobnie jest z atrakcyjną scenerią, to także ważny etap, który należy stworzyć przed sesją. Fotograf produktowy posiada jeszcze jedną rolę – jest stylistą. Zanim zacznie fotografować, musi szczególnie przyjrzeć się produktowi i zniwelować wszelkie zabrudzenia, czy inne widoczne mankamenty na jego powierzchni.

Fotografia produktowa Bielsko-Biała – rodzaje zdjęć

Zdjęcia produktowe na białym tle (packshoty) są najpopularniejszym rodzajem fotografii produktowej. Po pierwsze są najtańszą opcją, a po drugie pozwalają zachować dużą spójność. Brak dodatkowych elementów na zdjęciu pozwala skupić wzrok odbiorców tylko i wyłącznie na produkcie.

Dobrą alternatywą dla sesji modowej z modelką lub modelem są zdjęcia produktowe typu „duch”. Takie zdjęcia pozwalają ukazać, jak ubranie układa się na figurze. Zdjęcia typu “duch” są wykonywane na manekinie, który jest usuwany w późniejszej obróbce, a ubranie wygląda jak zaprezentowane na niewidzialnej sylwetce.

Zdjęcia aranżacyjne są najdroższym rodzajem zdjęć produktowych, ponieważ do ich wykonania są potrzebne dodatkowe elementy i rekwizyty. Fotografie z aranżacją pozwalają przekazywać odbiorcom ważne informacje dotyczące produktu, można podkreślić jego cechy i wartości lub sposób użycia.

Ukażemy Twój produkt w najlepszym świetle. Postaw na kreatywność i profesjonalizm – podejmij z nami współpracę! Zapraszamy do kontaktu!

Umów się na sesję produktową!

Zarezerwuj termin już TERAZ!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku