fbpx
Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Share

O .gold studio


Zmienimy Twoje odczucia na prawdziwe...

/Services

Poznaj .gold studio

Kim jesteśmy ?

1.

1.

.gold studio to wysokiej klasy studio foto/wideo oraz agencja fotograficzna z siedzibą w samym centrum Śląska i Zagłębia, czyli w Czeladzi.

Służymy naszą wiedzą z zakresu fotografii produktów, wideo marketingu i marketingu online, ściśle współpracując z modelkami, wizażystkami, stylistami włosów i artystami.

2.

2.

.gold studio - tworzy inspirujące obrazy, które szanują i podkreślają tożsamość Twojej marki oraz zwiększa sprzedaż online. Nasz pomysł na .gold studio wziął się z lat doświadczeń z zakresy fotografii, marketingu, wideo, mody, designu i z wielu codziennych doświadczeń. Każda nasza kampania jest sumą naszych i twoich pomysłów, a celem jest stworzenie oszałamiających treści wizualnych, które będą rezonować w Internecie.

3.

3.

Szybka, niezawodna i godna zaufania firma .gold studio współpracuje z szeroką gamą Klientów ze wszystkich branż, od mody po produkty i wszystko pomiędzy. Żadna praca nie jest taka sama, a My uwielbiamy kreatywne projekty.

Niezależnie od tego, czy naszym Klientem jest jednoosobowy zespół, czy firma o ugruntowanej pozycji, kładziemy tyle samo wysiłku i lojalności przy każdym projekcie. Tylko nasz cel jest ten sam: stworzyć coś oszałamiającego!

/Services

Nasze usługi

Co oferujemy ?

Studio fotograficzne do wynajęcia

Studio fotograficzne do wynajęcia

Piękna i przestronna przestrzeń.

Studio foto / wideo

Studio foto / wideo

Profesjonalne sesje zdjęciowe i produktowe, studio portretu i reklamy oraz studio nagrań.

Eventy / Szkolenia / Warsztaty

Eventy / Szkolenia / Warsztaty

Sala szkoleniowa z pełnym zapleczem kuchennym idealna do przeprowadzenia wszelkiego rodzaju spotkań, wydarzeń, szkoleń, czy warsztatów.

/Services

Poznaj nas lepiej 🙂

Jak pracujemy ?

Nasza misja

Nasza misja

Mocno wierzymy w wizję naszych Klientów. Naszą misją jest podkreślanie ich tożsamości poprzez wybitne obrazy.

Nasza wizja

Nasza wizja

Naszą wizją jest dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości usług i doświadczeń. Dlatego też na to stawiamy najwyższy priorytet.

Nasze relacje

Nasze relacje

To ludzie stanowią największą wartość i są impulsem do wielkiej kreatywności. Dlatego też słuchamy naszych Klientów i budujemy z nimi długofalowe relacje.

#goldstudiofotografii

Dlaczego .gold studio ?

Profesjonalny sprzęt

W .gold studio dbamy o najwyższy poziom usług dlatego słuchamy naszych Klientów i wyposażyliśmy i wciąż wyposażamy studio w sprzęt najwyższej klasy, aby efekty każdej sesji były w pełni satysfakcjonujące.

Wyjątkowa przestrzeń

.gold studio to miejsce do realizacji najbardziej kreatywnych projektów dlatego stworzyliśmy piękne miejsce i przestrzeń, aby móc wyróżnić się na rynku i dostarczyć cudownych wrażeń z pobytu u nas.

Obsługa Klienta

Stawiamy na pierwszym miejscu najwyższy poziom obsługi, dlatego też rozmawiamy z naszymi Klientami i systematycznie badamy poziom jakości naszych usług.

130m studio fotograficzne Czeladź