Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Dla e-commerce

Oferta e-commerce .gold studio wspiera działalność sklepów internetowych i pomaga osiągnąć sukces sprzedażowy. Sprawdź, w czym możemy Tobie pomóc.

Nasza przestrzeń to studio foto/wideo, jak i agencja marketingowa. W taki sposób możemy dbać o wizualne elementy marki, takie jak filmy i zdjęcia, ale również tworzymy treści na stronę WWW i komunikację do social media. W .gold studio wesprzemy Twój sklep internetowy na wielu płaszczyznach.

Zadzwoń do nas!

+48 507 439 933

. Oferta dla e-commerce - nasze usługi

Fotografia produktowa

Wykonujemy sesje produktowe dopasowane do Twoich potrzeb i celów. Tworzymy zdjęcia produktów na jednolitym tle do sklepów internetowych, aranżujemy scenerię i realizujemy kreatywne ujęcia pod social media. Organizujemy również sesje z modelami i modelkami.

Nagrywanie filmu promocyjnego

Film promocyjny jest efektywną reklamą, którą możesz udostępniać na wielu kanałach. Wprowadzasz nową kolekcję produktów, planujesz specjalną ofertę - filmy promocyjny pomoże Ci osiągnąć cel.

Nagrywamy materiały wideo, przedtem przygotowując scenariusz i koncepcję, aby film, który przekazujemy Klientowi wywoływał emocje i skłaniał odbiorców do oczekiwanego działania.

Tworzenie sklepu internetowego

Budowa sklepu internetowego wymaga odpowiedniej wiedzy i kreatywności. Gwarantujemy przygotowanie strony, po której Twoi odbiorcy będą się intuicyjnie poruszać, a kreatywna prezentacja produktów będzie skłaniać ich do zakupu. Jednocześnie przygotowujemy treści, które znacznie poprawią pozycję i widoczność Twojego sklepu w wyszukiwarkach.

Obsługa sklepu internetowego

Nie musisz tracić czasu na obsługę sklepu, zrobimy to za Ciebie, a Ty będziesz mógł/a zająć się swoim biznesem. Pomagamy w obsłudze sklepu internetowego - hosting, dodawanie produktów, pozycjonowanie.

Dodawanie produktów do sklepu internetowego

Możemy wesprzeć Twój biznes i rozbudowywać ofertę w Twoim sklepie internetowym. Oferujemy dodawanie produktów, tworzenie opisów oraz aktualizację informacji.

Prowadzenie profili w social media

Komunikacja w social media pozwala docierać do potencjalnych Klientów. Za pomocą kreatywnych treści, możesz stworzyć angażujący profil, który będzie budował szerokie grono odbiorców, a w konsekwencji - wzrost sprzedaży Twoich produktów. Prowadzimy profile w social media oraz tworzymy grafiki spójne z Twoją marką.

Prowadzenie kampanii reklamowych

Prowadzimy kampanie reklamowe Google Ads oraz Facebook Ads, przygotowujemy przyciągające grafiki oraz teksty reklamowe. Dzięki reklamom możesz docierać osób, które mogą być potencjalnie zainteresowane Twoimi produktami, a nawet takich, które już szukają Twojego produktu.

. Dlaczego my?

Obsługujemy i tworzymy wszystkie działania związane z budową Twojego wizerunku. Wszystkie materiały, które przekazujemy są spójne, uwzględnione oraz zaplanowane w strategii i koncepcji.

Ofertę szyjemy na miarę Twoich potrzeb i wymagań, a każde podjęte działania są ukierunkowane na osiągnięcie założonego celu.

Podejmując z nami współpracę masz gwarancję, że wszystko co tworzymy poparte jest 15-letnim doświadczeniem. A nasze realizacje są kreatywne, za każdym razem staramy się angażować świeże pomysły i robić coś niepowtarzalnego.

Podejmij z nami współpracę!

Poproś o ofertę!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku