Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Dla firm

Oferta dla firm .gold studio świadczy kompleksowe usługi, które wpływają na pozytywny wizerunek Twojej firmy. Sprawdź, w czym możemy Tobie pomóc.

Nasza przestrzeń to studio foto/wideo, jak i agencja marketingowa. W taki sposób możemy dbać o wizualne elementy marki, takie jak filmy i zdjęcia, ale również tworzymy treści na stronę WWW i komunikację do social media. W .gold studio wesprzemy Twój biznes na wielu płaszczyznach.

Zadzwoń do nas!

+48 507 439 933

. Oferta dla firm - nasze usługi

Sesja biznesowa / korporacyjna

Wykonujemy profesjonalne sesje biznesowe, które wspierają wizerunek przedsiębiorców oraz ich pracowników. Za pomocą odpowiedniego portretu biznesowego, możesz osiągnąć swoje cele i budować zaufanie. Dobre zdjęcia sprawiają, że Twoi odbiorcy chętniej skorzystają z Twoich usług. Budowanie bazy profesjonalnych portretów to krok w stronę sukcesu. Dodatkowo, taką sesję możesz wykorzystywać w wielu miejscach: na stronie WWW, w social mediach, w CV, w katalogach oraz na bilbordach.

Nagrywanie filmów promocyjnych

W .gold studio tworzymy wiele rodzajów filmów dla naszych Klientów. Nagrywamy materiały wideo, które mają być skuteczną reklamą przedsiębiorstwa przyciągającą nowych odbiorców, reportażem z wydarzenia, zapowiedzią specjalnej oferty lub filmem employer brandingowym. Posiadamy nieograniczone pomysły na realizację Twojego celu, ich wspólnym mianownikiem jest dążenie do osiągnięcia sukcesu.

Tworzenie strony internetowej

Strona internetowa to wirtualna wizytówka, jeśli chcesz tworzyć swój rzetelny wizerunek, powinieneś o nią zadbać i dobrze się zaprezentować. Dobrze zaprojektowana strona internetowa może być kluczem do pozyskania nowych Klientów i odbiorców.

Obsługa strony internetowej

Nie musisz tracić czasu na obsługę strony WWW, zrobimy to za Ciebie, a Ty będziesz mógł/a zająć się swoim biznesem. Pomagamy w obsłudze strony internetowej - hosting, dodawanie treści, pozycjonowanie.

Prowadzenie profili w social media

Obecność w social mediach w dzisiejszych czasach to podstawa budowania pozytywnego wizerunku. Odbiorcy mogą Cię odnaleźć poprzez kanały w social media, jeśli zobaczą aktywny i angażujący profil mogą być bardziej skłonni do zawarcia transakcji.

Prowadzenie Bloga

Prowadzenie Bloga obejmuje analizę treści i fraz kluczowych, opracowanie strategii publikacji oraz tworzenie i publikację treści. Dzięki artykułom na Blogu możesz zyskać wyższą pozycję w wyszukiwarce, zwiększenie odwiedzin w witrynie, a także nowych klientów.

Prowadzenie kampanii reklamowych

Prowadzimy kampanie reklamowe Google Ads oraz Facebook Ads, przygotowujemy przyciągające grafiki oraz teksty reklamowe. Dzięki reklamom możesz docierać osób, które mogą być potencjalnie zainteresowane Twoimi usługami, a nawet do takich, które już ich poszukują.

. Dlaczego my?

Obsługujemy i tworzymy wszystkie działania związane z budową Twojego wizerunku. Wszystkie materiały, które przekazujemy są spójne, uwzględnione oraz zaplanowane w strategii i koncepcji.

Ofertę szyjemy na miarę Twoich potrzeb i wymagań, a każde podjęte działania są ukierunkowane na osiągnięcie założonego celu.

Podejmując z nami współpracę masz gwarancję, że wszystko co tworzymy poparte jest 15-letnim doświadczeniem. A nasze realizacje są kreatywne, za każdym razem staramy się angażować świeże pomysły i robić coś niepowtarzalnego.

Podejmij z nami współpracę!

Poproś o ofertę!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku