Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

O .gold studio

/Services

Zakres działania

Nasze kompetencje

Fotografia

Tworzymy portrety biznesowe, które podkreślają wizerunek przedsiębiorców i pracowników. Realizujemy zdjęcia reklamowe i produktowe, dzięki którym wzbudzisz zainteresowanie i zwiększysz sprzedaż.

Wideo

Zajmujemy się wideo marketingiem. Tworzymy filmy reklamowe i promocyjne, które z powodzeniem możesz wykorzystywać do promocji marki lub firmy. Nagrywamy filmy pod kursy online, filmy szkoleniowe i instruktażowe, z którymi będziesz docierać do szerokiego grona odbiorców i przekazywać przydatne informacje.

Marketing

Budujemy wizerunek marek w Internecie. Projektujemy strony WWW, będące najlepszą wizytówką. Obsługujemy również z zakresu pozycjonowania stron oraz tworzenia treści. Dodatkowo prowadzimy kampanie reklamowe w Google Ads i Facebook Ads, a także zarządzamy profilami w social media.

/Services

Poznaj .gold studio

Kim jesteśmy ?

1.

1.

.gold studio to wysokiej klasy studio foto/wideo oraz agencja marketingowa z siedzibą w samym centrum woj. śląskiego, czyli w Dąbrowie Górniczej.

Służymy naszą wiedzą z zakresu fotografii produktów, wideo marketingu i marketingu online, ściśle współpracując z modelkami, wizażystkami, stylistami włosów i artystami.

2.

2.

.gold studio - tworzy inspirujące obrazy, które szanują i podkreślają tożsamość Twojej marki oraz zwiększa sprzedaż online. Nasz pomysł na .gold studio wziął się z lat doświadczeń z zakresu fotografii, marketingu, wideo, mody, designu i z wielu codziennych doświadczeń. Każda nasza kampania jest sumą naszych i twoich pomysłów, a celem jest stworzenie oszałamiających treści wizualnych, które będą rezonować w Internecie.

3.

3.

Szybka, niezawodna i godna zaufania firma .gold studio współpracuje z szeroką gamą Klientów ze wszystkich branż, od mody po produkty i wszystko pomiędzy. Żadna praca nie jest taka sama, a My uwielbiamy kreatywne projekty.

Niezależnie od tego, czy naszym Klientem jest jednoosobowy zespół, czy firma o ugruntowanej pozycji, kładziemy tyle samo wysiłku i lojalności przy każdym projekcie. Tylko nasz cel jest ten sam: stworzyć coś oszałamiającego!

/Services

Nasze usługi

Co oferujemy ?

#goldstudiofotografii

Dlaczego .gold studio ?

Profesjonalny sprzęt

W .gold studio dbamy o najwyższy poziom usług dlatego słuchamy naszych Klientów i wyposażyliśmy i wciąż wyposażamy studio w sprzęt najwyższej klasy, aby efekty każdej sesji były w pełni satysfakcjonujące.

Wyjątkowa przestrzeń

.gold studio to miejsce do realizacji najbardziej kreatywnych projektów dlatego stworzyliśmy piękne miejsce i przestrzeń, aby móc wyróżnić się na rynku i dostarczyć cudownych wrażeń z pobytu u nas.

Obsługa Klienta

Stawiamy na pierwszym miejscu najwyższy poziom obsługi, dlatego też rozmawiamy z naszymi Klientami i systematycznie badamy poziom jakości naszych usług.

Fotografia produktowa stołów | Katowice, Śląsk
Fotografia produktowa stołów | Katowice, Śląsk

Nasze marki

Zapraszamy do współpracy!

Skorzystaj z naszych usług!

Skontaktuj się z nami i umów się!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku