Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Dla przemysłu

Oferta dla przemysłu .gold studio świadczy kompleksowe usługi, które wpływają na pozytywny wizerunek branży przemysłowej. Sprawdź, w czym możemy Tobie pomóc.

. Oferta dla przemysłu - nasze usługi

Fotografia reklamowa

Zdjęcia są doskonałym narzędziem do reklamy przedsiębiorstwa w różnych kanałach. Wykonujemy zdjęcia architektury(również ujęcia z drona), ukazujemy przebieg procesów produkcyjnych, utrwalamy wizerunek pracowników podczas pracy, a także tworzymy portrety wizerunkowe kadry zarządzającej.
Taka baza zdjęć sprawdzi się jako uzupełnienie strony internetowej, profili w social media oraz w katalogach i na bilbordach.

Nagrywanie filmów promocyjnych

W .gold studio tworzymy wiele rodzajów filmów dla naszych Klientów. Nagrywamy materiały wideo, które mają być skuteczną reklamą przedsiębiorstwa przyciągającą nowych odbiorców lub filmy employer brandingowe. Posiadamy nieograniczone pomysły na realizację Twojego celu, ich wspólnym mianownikiem jest dążenie do osiągnięcia sukcesu.

Tworzenie strony internetowej

Strona internetowa to wirtualna wizytówka, jeśli chcesz tworzyć swój rzetelny wizerunek, powinieneś o nią zadbać i korzystnie się zaprezentować. Dobrze zaprojektowana strona internetowa może być kluczem do pozyskania nowych Klientów.

Obsługa strony internetowej

Nie musisz tracić czasu na obsługę strony WWW, zrobimy to za Ciebie, a Ty będziesz mógł/a zająć się swoim biznesem. Pomagamy w obsłudze strony internetowej - hosting, dodawanie treści, pozycjonowanie.

Prowadzenie profili w social media

Obecność w social mediach w dzisiejszych czasach to podstawa budowania pozytywnego wizerunku. Odbiorcy mogą Cię odnaleźć poprzez kanały w social media, jeśli zobaczą aktywny i angażujący profil mogą być bardziej skłonni do zawarcia transakcji.

Prowadzenie kampanii reklamowych

Kampanie reklamowe pozwalają docierać do klientów, którzy szukają Twoich produktów lub usług lub takich, którzy mogą być nimi potencjalnie zainteresowani. Stworzymy dla Ciebie skuteczne reklamy, dzięki którym pozyskasz nowych odbiorców.

. Dlaczego my?

Kompleksowa obsługa

Obsługujemy i tworzymy wszystkie działania związane z budową Twojego wizerunku. Wszystkie materiały, które przekazujemy są spójne, uwzględnione oraz zaplanowane w strategii i koncepcji.

Indywidualne podejście

Ofertę szyjemy na miarę Twoich potrzeb i wymagań, a każde podjęte działania są ukierunkowane na osiągnięcie założonego celu.

Doświadczenie, wiedza i kreatywność

Podejmując z nami współpracę masz gwarancję, że wszystko co tworzymy poparte jest 15-letnim doświadczeniem. A nasze realizacje są kreatywne, za każdym razem staramy się angażować świeże pomysły i robić coś niepowtarzalnego.

. Nasi Klienci

Zobacz, z kim już współpracowaliśmy!

Podejmij z nami współpracę!

Poproś o ofertę!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku