Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Dla psychologów

Oferta dla psychologów to pełna obsługa poradni psychologicznych i gabinetów psychoterapii z zakresu fotografii, wideo i marketingu.

Oferujemy pomoc w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki w Internecie. Dbamy o wizualną prezentację, tworząc wysokiej jakości zdjęcia i filmy do promocji. Jak również projektujemy strony WWW, tworzymy treści i prowadzimy komunikację w social media. W .gold studio wesprzemy Twój biznes na wielu płaszczyznach.

Poznaj moc reklamy w .gold studio!

Zadzwoń do nas!

+48 507 439 933

. Oferta dla branży beauty - nasze usługi

Sesja biznesowa / wizerunkowa

Realizujemy profesjonalne sesje biznesowe i wizerunkowe, które wzbudzają zaufanie i podkreślają wizerunek specjalisty. Podczas sesji skupiamy się na ukazaniu Twojego profesjonalizmu, zatroszczymy się o Twój wygląd i stworzymy wyjątkowy portret biznesowy. Udane zdjęcie buduje zaufanie wśród osób, które je zobaczą, a Ty dzięki temu możesz zyskać nowych pacjentów.

Nagrywanie filmów szkoleniowych

Chcesz dzielić się swoją wiedzą, a jednocześnie promować swoje usługi? Film szkoleniowy to jest to, czego potrzebujesz! Oferujemy nagrania filmów szkoleniowych, które możesz sprzedawać online. W taki sposób możesz budować wizerunek eksperta i profesjonalisty. Stworzymy dla Ciebie wartościowy film, który jednocześnie będzie skuteczną reklamą.

Tworzenie strony internetowej

Oferujemy projektowanie strony WWW, która będzie Twoją godną wizytówką. Jeżeli chcesz budować profesjonalny wizerunek, musisz posiadać własną stronę internetową, a niesie ona ze sobą dużo więcej korzyści.

Prowadzenie profili w social media

Obecność w social media to bardzo ważny element wizerunku. Poprzez prowadzenie profili w social media możemy wesprzeć Twój wizerunek specjalisty. Aktywne profile w social media przyciągają odbiorców i zachęcają do skorzystania z usług. Zadbamy o angażujące treści, które będą wartościowe dla Twoich odbiorców, dzięki czemu zbudujemy zaangażowaną społeczność.

Prowadzenie Bloga

Prowadzenie Bloga obejmuje analizę treści i fraz kluczowych, opracowanie strategii publikacji oraz tworzenie i publikację treści. Dzięki artykułom na Blogu możesz zyskać wyższą pozycję w wyszukiwarce, zwiększenie odwiedzin w witrynie, a także nowe zapytania.

Obsługa strony internetowej

Nie musisz tracić czasu na obsługę strony, zrobimy to za Ciebie, a Ty będziesz mógł/a zająć się swoim biznesem. Pomagamy w obsłudze strony internetowej - hosting, aktualizowanie treści, pozycjonowanie.

Prowadzenie kampanii reklamowych

Kampanie reklamowe pozwalają docierać do klientów, którzy szukają Twoich usług lub takich, którzy mogą być nimi potencjalnie zainteresowani. Stworzymy dla Ciebie skuteczne reklamy, dzięki którym pozyskasz nowych pacjentów.

. Dlaczego my?

Kompleksowa obsługa

Obsługujemy i tworzymy wszystkie działania związane z budową Twojego wizerunku. Wszystkie materiały, które przekazujemy są spójne, uwzględnione oraz zaplanowane w strategii i koncepcji.

Indywidualne podejście

Ofertę szyjemy na miarę Twoich potrzeb i wymagań, a każde podjęte działania są ukierunkowane na osiągnięcie założonego celu.

Doświadczenie, wiedza i kreatywność

Podejmując z nami współpracę masz gwarancję, że wszystko co tworzymy poparte jest 15-letnim doświadczeniem. A nasze realizacje są kreatywne, za każdym razem staramy się angażować świeże pomysły i robić coś niepowtarzalnego.

. Nasi Klienci

Zobacz, z kim już współpracowaliśmy!

Podejmij z nami współpracę!

Poproś o ofertę!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku