Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Dla restauracji

Oferta .gold studio wspiera działalność restauracji i pomaga zdobywać nowych klientów. Sprawdź, w czym możemy Tobie pomóc.

. Oferta dla restauracji - nasze usługi

Fotografia produktowa

Wykonujemy sesje produktowe i reklamowe dopasowane do Twoich potrzeb i celów. Tworzymy zdjęcia Twoich dań na jednolitym tle oraz w aranżacji. Takie fotografie wykorzystasz do stworzenia menu, urozmaicenia strony internetowej, a także do publikacji w social mediach.

Nagrywanie filmu promocyjnego

Film promocyjny jest efektywną reklamą, którą możesz udostępniać na wielu kanałach. Możesz przedstawić prace na kuchni, wnętrze restauracji oraz przygotowanie dań z menu - każdy z nich, na pewno wzbudzi zainteresowanie Twoją restauracją.

Nagrywamy materiały wideo, przedtem przygotowując scenariusz i koncepcję, aby film, który przekazujemy Klientowi wywoływał emocje i skłaniał odbiorców do oczekiwanego działania.

Tworzenie strony internetowej

Budowa strony internetowej wymaga odpowiedniej wiedzy i kreatywności. Gwarantujemy przygotowanie strony, po której Twoi odbiorcy będą się intuicyjnie poruszać, a kreatywna prezentacja będzie skłaniać ich do odwiedzenia restauracji. Jednocześnie przygotowujemy treści, które znacznie poprawiają pozycję i widoczność Twojej strony w wyszukiwarkach.

Obsługa strony internetowej

Nie musisz tracić czasu na obsługę strony, zrobimy to za Ciebie, a Ty będziesz mógł/a zająć się swoim biznesem. Pomagamy w obsłudze strony internetowej - hosting, aktualizowanie treści, pozycjonowanie.

Prowadzenie profili w social media

Komunikacja w social media pozwala docierać do potencjalnych Klientów. Za pomocą kreatywnych treści, możemy stworzyć angażujący profil, który będzie budował szerokie grono odbiorców, a w konsekwencji - wzrost zainteresowania Twoją restauracją. Prowadzimy profile w social media oraz tworzymy grafiki spójne z Twoją marką.

Prowadzenie kampanii reklamowych

Prowadzimy kampanie reklamowe Google Ads oraz Facebook Ads, przygotowujemy przyciągające grafiki oraz teksty reklamowe. Dzięki reklamom docieramy do osób, które chętnie próbują nowych smaków, i będą zainteresowane odwiedzinami w Twojej restauracji.

. Dlaczego my?

Obsługujemy i tworzymy wszystkie działania związane z budową Twojego wizerunku. Wszystkie materiały, które przekazujemy są spójne, uwzględnione oraz zaplanowane w strategii i koncepcji.

Ofertę szyjemy na miarę Twoich potrzeb i wymagań, a każde podjęte działania są ukierunkowane na osiągnięcie założonego celu.

Podejmując z nami współpracę masz gwarancję, że wszystko co tworzymy poparte jest 15-letnim doświadczeniem. A nasze realizacje są kreatywne, za każdym razem staramy się angażować świeże pomysły i robić coś niepowtarzalnego.

Podejmij z nami współpracę!

Poproś o ofertę!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku