fbpx
Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Akademia fotografii .gold studio

Chcesz poznać możliwości swojego aparatu i zacząć je świadomie wykorzystywać ?

Chcesz zostać fotografem i móc pracować z pasją w renomowanym zawodzie ?

Kursy fotograficzne – dołącz do Akademii fotografii .gold studio

Zapisz się na kurs już TERAZ!

+48 507 439 933

Indywidualne i grupowe kursy i szkolenia fotograficzne.

Rozpocznij swoją przygodę z fotografią. Sprawdź naszą ofertę kursów!

I. Oferta kursów

Chcesz nauczyć się obsługi aparatu i tworzyć świadome zdjęcia? Jesteś na początku drogi z fotografią i chcesz ją poznać od strony teoretycznej, jak i praktycznej? Masz dość nieudanych zdjęć? Chcesz spróbować pracy w studio fotograficznym? Jeśli odpowiedziałeś/aś „tak” na którekolwiek z pytań, to oznacza, że Kurs Fotografii ABC jest właśnie dla Ciebie.

Chcesz uwieczniać ludzkie piękno na fotografiach? Nie wiesz, jak odpowiednio przygotować i ustawić sprzęt fotograficzny do tworzeni portretów? Wybierz Kurs Portretu Studyjnego i zacznij realizować piękne i świadome zdjęcia portretowe.

Uwielbiasz fotografować naturę, ale efekty nie są dla Ciebie zadowalające? Twoje zdjęcia z podróży nie są tak dobre, jak te, które widziałeś/aś w katalogach? Zapisz się na Kurs Fotografii Krajobrazowej i poznaj metody, z którymi każde Twoje zdjęcie krajobrazu będzie zachwycać.

II. Korzyści z kursu / szkolenia fotografii w .gold studio

Program każdego kursu i szkolenia obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną, aby mógł/a zapoznać się z treścią szkolenia z każdej strony.

Część teoretyczną każdego szkolenia i kursu przeprowadzamy w naszym studio fotograficznym, dzięki czemu macie możliwość spróbowania pracy z oświetleniem studyjnym.

Szkolenia i kursy przeprowadzamy indywidualnie, bądź w małych grupach, tak aby stworzyć jak najlepsze warunki do nauki i poświęcać czas oraz doradzać każdej z obecnych osób.

W trakcie trwania naszych szkoleń / kursów organizujemy sesje zdjęciowe zarówno w studio oraz w plenerze, abyście mogli nauczyć się pracy w wielu warunkach i okolicznościach.

Logo .gold studio | studio portretu, produktu i reklamy

III. Blog fotograficzny

Nasz Blog fotograficzny oferuje mnóstwo porad dotyczących fotografowania. Śledząc nasze artykuły dowiesz się również, jakich błędów nie popełniać, zdobędziesz masę inspiracji, a także będziesz na bieżąco z naszymi ostatnimi realizacjami.

Fotografowanie obrazów - jak robić zdjęcia?

Fotografowanie obrazów - jak robić zdjęcia?

Fotografowanie obrazów jest również fotografią produktową, i opiera się na kilku zasadach. Umożliwiają one uzyskanie rewelacyjnych efektów, a stworzone…

.gold studio 22 lipca 2021
Sesja kobieca w studio fotograficznym

Sesja kobieca w studio fotograficznym

Sesja kobieca pozwala jej bohaterkom poczuć się wyjątkowo, a przede wszystkim atrakcyjnie. Sesje zdjęciowe dla kobiet cieszą się coraz większą popularnością.…

.gold studio 20 lipca 2021
Wieczór panieński w Zakopanem

Wieczór panieński w Zakopanem

Wieczór panieński w Zakopanem to doskonała okazja to zrealizowania wyjątkowej niespodzianki dla przyszłej Pani Młodej. Sesja zdjęciowa jest i jedną z…

.gold studio 2 lipca 2021
Sesja biznesowa - rodzaje, przygotowanie, cennik

Sesja biznesowa - rodzaje, przygotowanie, cennik

W .gold studio zajmujemy się wieloma typami fotografii, jednak do jednej z naszych ulubionych należy fotografia biznesowa. Uwielbiamy tworzyć zdjęcia dla naszych…

.gold studio 22 czerwca 2021

Chcesz zacząć tworzyć piękne zdjęcia?

Kurs fotografii od podstaw jest właśnie dla Ciebie!

Zapisz się na kurs fotograficzny!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku