fbpx
Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Akademia fotografii .gold studio

Chcesz poznać możliwości swojego aparatu i zacząć je świadomie wykorzystywać ?

Chcesz zostać fotografem i móc pracować z pasją w renomowanym zawodzie ?

Kursy fotograficzne – dołącz do Akademii fotografii .gold studio

Zapisz się na kurs już TERAZ!

+48 507 439 933

Indywidualne i grupowe kursy i szkolenia fotograficzne.

Rozpocznij swoją przygodę z fotografią. Sprawdź naszą ofertę kursów!

I. Oferta kursów

Chcesz nauczyć się obsługi aparatu i tworzyć świadome zdjęcia? Jesteś na początku drogi z fotografią i chcesz ją poznać od strony teoretycznej, jak i praktycznej? Masz dość nieudanych zdjęć? Chcesz spróbować pracy w studio fotograficznym? Jeśli odpowiedziałeś/aś „tak” na którekolwiek z pytań, to oznacza, że Kurs Fotografii ABC jest właśnie dla Ciebie.

Chcesz uwieczniać ludzkie piękno na fotografiach? Nie wiesz, jak odpowiednio przygotować i ustawić sprzęt fotograficzny do tworzeni portretów? Wybierz Kurs Portretu Studyjnego i zacznij realizować piękne i świadome zdjęcia portretowe.

Uwielbiasz fotografować naturę, ale efekty nie są dla Ciebie zadowalające? Twoje zdjęcia z podróży nie są tak dobre, jak te, które widziałeś/aś w katalogach? Zapisz się na Kurs Fotografii Krajobrazowej i poznaj metody, z którymi każde Twoje zdjęcie krajobrazu będzie zachwycać.

II. Korzyści z kursu / szkolenia fotografii w .gold studio

Program każdego kursu i szkolenia obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną, aby mógł/a zapoznać się z treścią szkolenia z każdej strony.

Część teoretyczną każdego szkolenia i kursu przeprowadzamy w naszym studio fotograficznym, dzięki czemu macie możliwość spróbowania pracy z oświetleniem studyjnym.

Szkolenia i kursy przeprowadzamy indywidualnie, bądź w małych grupach, tak aby stworzyć jak najlepsze warunki do nauki i poświęcać czas oraz doradzać każdej z obecnych osób.

W trakcie trwania naszych szkoleń / kursów organizujemy sesje zdjęciowe zarówno w studio oraz w plenerze, abyście mogli nauczyć się pracy w wielu warunkach i okolicznościach.

Logo .gold studio | studio portretu, produktu i reklamy

Skontaktuj się z nami i zapisz się na kurs!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku