Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Akademia fotografii .gold studio

Logo - .gold studio ACADEMY

Chcesz poznać możliwości swojego aparatu i zacząć je świadomie wykorzystywać ?

Chcesz zostać fotografem i móc pracować z pasją w renomowanym zawodzie ?

Kursy fotograficzne – dołącz do Akademii fotografii .gold studio

Zapisz się na kurs już TERAZ!

+48 507 439 933

Indywidualne i grupowe kursy i szkolenia fotograficzne

Rozpocznij swoją przygodę z fotografią. Sprawdź naszą ofertę kursów!

I. Oferta kursów

Kurs Fotografii od Podstaw

Chcesz nauczyć się obsługi aparatu i tworzyć świadome zdjęcia? Jesteś na początku drogi z fotografią i chcesz ją poznać od strony teoretycznej, jak i praktycznej? Masz dość nieudanych zdjęć? Chcesz spróbować pracy w studio fotograficznym? Jeśli odpowiedziałeś/aś „tak” na którekolwiek z pytań, to oznacza, że Kurs Fotografii ABC jest właśnie dla Ciebie.

Kurs Portretu Studyjnego

Chcesz uwieczniać ludzkie piękno na fotografiach? Nie wiesz, jak odpowiednio przygotować i ustawić sprzęt fotograficzny do tworzeni portretów? Wybierz Kurs Portretu Studyjnego i zacznij realizować piękne i świadome zdjęcia portretowe.

Kurs Fotografii Krajobrazowej

Uwielbiasz fotografować naturę, ale efekty nie są dla Ciebie zadowalające? Twoje zdjęcia z podróży nie są tak dobre, jak te, które widziałeś/aś w katalogach? Zapisz się na Kurs Fotografii Krajobrazowej i poznaj metody, z którymi każde Twoje zdjęcie krajobrazu będzie zachwycać.

II. Korzyści z kursu / szkolenia fotografii w .gold studio

Program każdego kursu i szkolenia obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną, aby mógł/a zapoznać się z treścią szkolenia z każdej strony.

Część teoretyczną każdego szkolenia i kursu przeprowadzamy w naszym studio fotograficznym, dzięki czemu macie możliwość spróbowania pracy z oświetleniem studyjnym.

Szkolenia i kursy przeprowadzamy indywidualnie, bądź w małych grupach, tak aby stworzyć jak najlepsze warunki do nauki i poświęcać czas oraz doradzać każdej z obecnych osób.

W trakcie trwania naszych szkoleń / kursów organizujemy sesje zdjęciowe zarówno w studio oraz w plenerze, abyście mogli nauczyć się pracy w wielu warunkach i okolicznościach.

Logo .gold studio | studio portretu, produktu i reklamy

III. Blog fotograficzny

Nasz Blog fotograficzny oferuje mnóstwo porad dotyczących fotografowania. Śledząc nasze artykuły dowiesz się również, jakich błędów nie popełniać, zdobędziesz masę inspiracji, a także będziesz na bieżąco z naszymi ostatnimi realizacjami.

Jak zbudować markę osobistą dzięki fotografii i wideo?

Jak zbudować markę osobistą dzięki fotografii i wideo?

Marka osobista jest nierozerwalnie związana z tym, w jaki sposób się prezentujemy. To my sami mamy największy wpływ na to, jak widzą nas inni. Jednak nie oznacza…

.gold studio 10 marca 2022
Sesja produktowa bielizny

Sesja produktowa bielizny

Fotografia produktowa to jedna z najczęściej wykonywanych sesji zdjęciowych w naszym studio fotograficznym. W naszym studio powstała również sesja produktowa…

.gold studio 27 grudnia 2021
Fotografia dla branży beauty

Fotografia dla branży beauty

Branża beauty wiąże się przede wszystkim z atrakcyjnym wyglądem, a nic nie potrafi tak dobrze zaprezentować piękna, jak dobre zdjęcie. Ze względu na ogromny…

.gold studio 23 września 2021
Jak fotografować pomieszczenia?

Jak fotografować pomieszczenia?

Fotografowanie wnętrz wydaje się być jedną z trudniejszych dziedzin fotografii, jednak obawy przed wykonywaniem zdjęć we wnętrzach są bezpodstawne. Determinują…

.gold studio 8 września 2021

Chcesz zacząć tworzyć piękne zdjęcia?

Kurs fotografii od podstaw jest właśnie dla Ciebie!

Zapisz się na kurs fotograficzny!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku