Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Filmy na YouTube

Chcesz rozkręcić swój kanał i zacząć zarabiać? Masz ciekawy pomysł i potrzebujesz pomocy w jego realizacji? Oferujemy nagrywanie filmów na YouTube. W naszym studio nagrań stworzymy aranżację dopasowaną do tematu Twoich filmów. A może chcesz nagrywać w plenerze? Zjawimy się tam i nagramy również dobry film na YouTube!

Filmy na YouTube od lat angażują odbiorców i przekazują wiedzę w angażujący sposób. Jeżeli posiadasz ciekawy pomysł na otwarcie nowego kanału, z wielką chęcią pomożemy Ci nagrywać materiały wideo.

Nie tylko nagramy i zmontujemy film w oparciu o Twoje wytyczne, ale również możemy stworzyć dla Ciebie spójne miniatury i baner na kanał, a także wesprzeć Cię marketingowo. Nagrywanie filmów na YouTube to duże wsparcie dla twórcy. Ty zajmiesz się przygotowaniem treści do filmu, a my całą resztą.

Nasze studio nagraniowe znajduje się w Dąbrowie Górniczej, niedaleko Katowic, ale działamy na terenie całego województwa śląskiego i nie tylko.

Zadzwoń do nas!

+48 507 439 933

. Realizacja nagrania w .gold studio

. Nagrywanie filmów na YouTube - jaki jest koszt?

Cena zależy od dnia tygodnia, miejsca oraz czasu wykonywania zlecenia. Aby uzyskać ofertę nagrywania filmów na YouTube, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 507 439 933

. Filmy na YouTube w .gold studio - korzyści

Stawiamy na profesjonalizm, podczas nagrywania staramy się dopasować do Twoich potrzeb, a jednocześnie wdrażać ciekawe pomysły na realizację ujęć. Nie lubimy powielać schematów, dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie.

Podczas montażu dopracowujemy każdy szczegół, aby przekazać Ci film gotowy do publikacji. Pracujemy tylko na profesjonalnych programach do edycji.

Rozumiemy, że każdy Klient i realizacja są zupełnie inne. Dlatego w ofercie uwzględniane są tylko Twoje potrzeby.

W naszym zespole znajduje się również pilot drona z licencją. Jeśli wspólnie zadecydujemy, że ujęcia z powietrza doskonale wpasują się w koncepcję filmu, uwzględnimy je w planie nagrań.

Obraz jest ważny, ale również odpowiednia muzyka. Przed montażem dokonujemy dokładnej selekcji i szukamy muzyki, która idealnie będzie dopełniać charakter i dynamikę filmu.

filmy na YouTube

. Jak przebiega nasza współpraca?

01.

ROZMOWA

Każde nagranie poprzedzamy krótką rozmową o oczekiwaniach Klienta. Chcemy dowiedzieć się, czego będzie dotyczyć film na YouTube, aby móc do niego dopasować każdy element.

02.

POMYSŁ I KONCEPCJA

Poszukiwanie inspiracji i przygotowanie scenariusza filmu dopasowanego do Twoich potrzeb i celów. Lubimy szukać nowych pomysłów, aby stworzyć film, który przykuje uwagę odbiorców.

03.

NAGRYWANIE FILMU

Nagrywanie filmu w wyznaczonym miejscu i tworzenie profesjonalnych ujęć.

04.

SELEKCJA I MONTAŻ

Na tym etapie wybieramy najważniejsze i najlepsze spośród nagranych ujęć, a następnie przystępujemy do profesjonalnego montażu.

Zapraszamy do współpracy!

Poprawimy Twój wizerunek za pomocą filmów!

Skontaktuj się z nami i umów się na nagrywanie!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku