fbpx
Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Dla coachów i szkoleniowców

Oferta .gold studio daje duże możliwości budowania pozytywnego wizerunku coachów, szkoleniowców i trenerów.

Nasza przestrzeń składa się ze studia foto/wideo oraz agencji marketingowej, dzięki czemu możemy kompleksowo obsługiwać naszych Klientów i oferować im profesjonalną przestrzeń, w której będziemy wspierać ich biznes na wielu płaszczyznach – tworząc efektowne zdjęcia biznesowe, nagrywając kursy oraz budując wizerunek w świecie online.

Poznaj moc reklamy w .gold studio!

Zadzwoń do nas!

+48 507 439 933

I. Oferta dla coachów - nasze usługi

Sesja biznesowa / wizerunkowa

Wykonujemy profesjonalne sesje biznesowe, które wspierają wizerunek ekspertów. Za pomocą odpowiedniego portretu biznesowego, możesz osiągnąć swoje cele i budować zaufanie. Dobre zdjęcia sprawiają, że Twoi odbiorcy chętniej skorzystają z Twoich usług. Budowanie bazy profesjonalnych portretów to krok w stronę sukcesu. Dodatkowo, taką sesję możesz wykorzystywać w wielu miejscach: na stronie WWW, w social mediach, w CV, w katalogach oraz na bilbordach.

Tworzenie strony internetowej

Strona internetowa to wirtualna wizytówka, jeśli chcesz tworzyć swój rzetelny wizerunek, powinieneś o nią zadbać i dobrze się zaprezentować. Dobrze zaprojektowana strona internetowa może być kluczem do pozyskania nowych Klientów.

Nagrywanie kursów online

To korzystna propozycja dla osób, które chcą docierać ze swoją wiedzą do osób na szerszą skalę. Oferujemy nagrywanie kursów, które możesz sprzedawać online. Zadbamy o doskonałą aranżację przestrzeni i wysokiej jakości materiały wideo, aby finalnie przekazać Tobie wartościowy film, który przyciągnie wielu Twoich odbiorców.

Obsługa strony internetowej

Nie musisz tracić czasu na obsługę strony, zrobimy to za Ciebie, a Ty będziesz mógł/a zająć się swoim biznesem. Pomagamy w obsłudze strony internetowej - hosting, aktualizowanie treści, pozycjonowanie.

Nagrywanie filmu promocyjnego

Tworzymy kreatywne filmy oparte na wcześniej przygotowanym scenariuszu i strategii, dzięki którym osiągniemy zamierzone cele i będziemy kreować Twój wizerunek. Najczęściej podejmujemy decyzje na podstawie tego co widzimy, dlatego warto zadbać, aby Twoi potencjalni odbiorcy trafili na obraz wizualny, który zostanie przez nich zapamiętany.

Prowadzenie profili w social media

Obecność w social mediach w dzisiejszych czasach to podstawa budowania pozytywnego wizerunku. Odbiorcy mogą Cię odnaleźć poprzez kanały w social media, jeśli zobaczą aktywny i angażujący profil mogą być bardziej skłonni do zawarcia transakcji i zapisać się na kurs lub szkolenie.

Prowadzenie kampanii reklamowych

Kampanie reklamowe pozwalają docierać do klientów, którzy szukają Twoich produktów lub usług lub takich, którzy mogą być nimi potencjalnie zainteresowani. Stworzymy dla Ciebie skuteczne reklamy, dzięki którym pozyskasz nowych odbiorców.

II. Dlaczego my?

Obsługujemy i tworzymy wszystkie działania związane z budową Twojego wizerunku. Wszystkie materiały, które przekazujemy są spójne, uwzględnione oraz zaplanowane w strategii i koncepcji.

Ofertę szyjemy na miarę Twoich potrzeb i wymagań, a każde podjęte działania są ukierunkowane na osiągnięcie założonego celu.

Podejmując z nami współpracę masz gwarancję, że wszystko co tworzymy poparte jest 15-letnim doświadczeniem. A nasze realizacje są kreatywne, za każdym razem staramy się angażować świeże pomysły i robić coś niepowtarzalnego.

Podejmij z nami współpracę!

Poproś o ofertę!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku