Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Dla nieruchomości

Oferta dla nieruchomości .gold studio to kompleksowe usługi, które budują pozytywny wizerunek firmy. Sprawdź, w czym możemy pomóc Twojej firmie!

Jeżeli jesteś wykonawcą, inwestorem lub architektem – to ta oferta jest dla Ciebie!

. Oferta dla nieruchomości - nasze usługi

Fotografia nieruchomości

Zdjęcia nieruchomości są najlepszym narzędziem sprzedaży. Wykonujemy zdjęcia wewnątrz nieruchomości, a także na zewnątrz, dzięki czemu możesz stworzyć atrakcyjną i kompletną ofertę.

Fotografia z drona

Zdjęcia nieruchomości z powietrza to dobry dodatek do oferty sprzedażowej, dzięki nim można ukazać teren wokół nieruchomości. Zdjęcia z drona sprawiają, że oferta zyskuje w oczach potencjalnego klienta.

Nagrywanie filmów reklamowych

Filmy reklamowe pozwalają osiągać postawione cele, w Twoim przypadku jest to sprzedaż nieruchomości. Nagrywamy wysokiej jakości ujęcia promujące Twoje usługi i tworzymy film reklamowy, który ma sprzedawać.

Tworzenie strony internetowej

Strona WWW dla nieruchomości to wirtualna wizytówka, ale równocześnie doskonałe miejsce do prezentacji Twojej oferty. Tworzymy strony WWW, które będą wspierać Twoją sprzedaż o każdej porze dnia i nocy.

Obsługa strony internetowej

Nie musisz tracić czasu na obsługę strony WWW, zrobimy to za Ciebie, a Ty będziesz mógł/a zająć się swoim biznesem. Pomagamy w obsłudze strony internetowej - hosting, dodawanie treści, pozycjonowanie.

Prowadzenie profili w social media

Obecność w social mediach w dzisiejszych czasach to podstawa budowania pozytywnego wizerunku. Odbiorcy mogą Cię odnaleźć poprzez kanały w social media, jeśli zobaczą aktywny i angażujący profil mogą być bardziej skłonni do zawarcia transakcji.

. Dlaczego my?

Kompleksowa obsługa

Obsługujemy i tworzymy wszystkie działania związane z budową Twojego wizerunku. Wszystkie materiały, które przekazujemy są spójne, uwzględnione oraz zaplanowane w strategii i koncepcji.

Indywidualne podejście

Ofertę szyjemy na miarę Twoich potrzeb i wymagań, a każde podjęte działania są ukierunkowane na osiągnięcie założonego celu.

Doświadczenie, wiedza i kreatywność

Podejmując z nami współpracę masz gwarancję, że wszystko co tworzymy poparte jest 15-letnim doświadczeniem. A nasze realizacje są kreatywne, za każdym razem staramy się angażować świeże pomysły i robić coś niepowtarzalnego.

. Nasi klienci

Zobacz, z kim już współpracowaliśmy!

Podejmij z nami współpracę!

Poproś o ofertę!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku