fbpx
Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Dla branży beauty

Oferta dla branży beauty to pełna obsługa wizerunku online salonów urody, kosmetologów, kosmetyczek i fryzjerów, a także stylistów.

Nasza przestrzeń to studio foto/wideo, jak i agencja marketingowa. W taki sposób możemy dbać o wizualne elementy marki, takie jak filmy i zdjęcia, ale również tworzymy treści na stronę WWW i komunikację do social media. W .gold studio wesprzemy Twój biznes na wielu płaszczyznach.

Poznaj moc reklamy w .gold studio!

Zadzwoń do nas!

+48 507 439 933

I. Oferta dla branży beauty - nasze usługi

Sesja biznesowa / wizerunkowa

Realizujemy kreatywne sesje wizerunkowe, a także wzbudzające zaufanie sesje biznesowe. Branża beauty opiera na atrakcyjnym wyglądzie, podczas sesji zdjęciowej to my zatroszczymy się o Twój wygląd i stworzymy wyjątkowy portret. Profesjonalne zdjęcia sprawiają, że Twój odbiorca Cię zapamięta. Zbuduj swoją własną bazę zdjęć i wykorzystuj je we wszystkich kanałach komunikacji i wyróżnij się spośród konkurencji.

Prowadzenie profili w social media

Twoi potencjalni klienci szukają Cię w social media, tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób im się zaprezentujesz. Poprzez prowadzenie profili w social media przedstawimy Cię w najlepszy sposób. Aktywne profile w social media przyciągają odbiorców i zachęcają do skorzystania z usług. Zadbamy o Twój profesjonalny wizerunek i zbudujemy zaangażowaną społeczność.

Nagrywanie kursów online

Chcesz dzielić się swoją wiedzą, a jednocześnie promować swoje usługi? Film szkoleniowy to jest to, czego potrzebujesz! Oferujemy nagrania filmów szkoleniowych, które możesz sprzedawać online. W taki sposób możesz budować wizerunek eksperta i profesjonalisty. Stworzymy dla Ciebie wartościowy film, który jednocześnie będzie skuteczną reklamą.

Tworzenie strony internetowej

Oferujemy projektowanie strony WWW, która będzie Twoją godną wizytówką. Jeżeli chcesz budować profesjonalny wizerunek, musisz posiadać własną stronę internetową, a niesie ona ze sobą dużo więcej korzyści.

Nagrywanie filmu promocyjnego

Przyciągnij wzrok swoich odbiorców, treści wideo są znacznie lepiej przyswajalne, dlatego też łatwiej jest zainteresować Twojego potencjalnego klienta. Stworzymy dla Ciebie profesjonalny film promocyjny, który wykorzystasz w wielu miejscach.

Obsługa strony internetowej

Nie musisz tracić czasu na obsługę strony, zrobimy to za Ciebie, a Ty będziesz mógł/a zająć się swoim biznesem. Pomagamy w obsłudze strony internetowej - hosting, aktualizowanie treści, pozycjonowanie.

Prowadzenie kampanii reklamowych

Kampanie reklamowe pozwalają docierać do klientów, którzy szukają Twoich produktów lub usług lub takich, którzy mogą być nimi potencjalnie zainteresowani. Stworzymy dla Ciebie skuteczne reklamy, dzięki którym pozyskasz nowych odbiorców.

II. Dlaczego my?

Obsługujemy i tworzymy wszystkie działania związane z budową Twojego wizerunku. Wszystkie materiały, które przekazujemy są spójne, uwzględnione oraz zaplanowane w strategii i koncepcji.

Ofertę szyjemy na miarę Twoich potrzeb i wymagań, a każde podjęte działania są ukierunkowane na osiągnięcie założonego celu.

Podejmując z nami współpracę masz gwarancję, że wszystko co tworzymy poparte jest 15-letnim doświadczeniem. A nasze realizacje są kreatywne, za każdym razem staramy się angażować świeże pomysły i robić coś niepowtarzalnego.

Podejmij z nami współpracę!

Poproś o ofertę!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku