Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Wynajem studio nagrań / filmowego – korzyści


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Wynajem studio nagrań/ filmowego nie jest przeznaczone tylko i wyłącznie do kasowych realizacji filmowych. Większość osób utożsamia profesjonalne studia z osobami, które posiadają ogromne doświadczenie w nagrywaniu i tylko one mają do nich dostęp. Oczywiście po części jest to prawda, jednak przestrzeń studyjna to również doskonałe miejsce do nauki i realizacji własnych zleceń.

W tym artykule, przedstawimy korzyści, jakie oferuje studio nagraniowe / filmowe na wynajem.

Duże możliwości

Na samym początku drogi, można próbować swoich sił we własnym mieszkaniu. Jednak wyposażenie własnego studio nagraniowego wiąże się z dużymi kosztami, a mimo tego nie oferuje takich rozwiązań jak profesjonalne studio.

Tym co przeważa nad domową alternatywą jest duża przestrzeń. Praca w studio to praktycznie dowolność nagrywania ujęć z różnych odległości czy perspektyw.

Otwarty umysł

Nagrywając filmy w studio nie ograniczasz swojej domowej przestrzeni. Przesiadując w domu możesz mieć otwartą głowę i wymyślać ciekawe pomysły na realizacje – rozstawione tło oraz lampy mogłyby tylko zakłócać Twoją kreatywność.

Dostęp do sprzętu

Podczas wynajmu jednocześnie otrzymujesz dostęp do sprzętu, takie jak oświetlenie studyjne lub inne akcesoria. Jest to szansa do nauki, którą warto wykorzystać. Jeśli masz zamiar kupować własne lampy, to spróbuj najpierw pracy w studio, aby wiedzieć na co należy zwrócić uwagę, a przede wszystkim poznać zasady obsługi takiego sprzętu.

Pomoc w nauce

Wynajmując studio możesz poprosić o pomoc asystenta, który będzie w nim dostępny w trakcie trwania Twojej wizyty. Nie tylko otrzymasz cenne wskazówki, ale również zdobędziesz praktyczną wiedzę.

Oszczędność pieniędzy

Płacisz jedynie za wynajem, nie musisz przejmować się zużyciem sprzętu, który zostaje udostępniony podczas pobytu w studio. W sytuacji, kiedy chciałbyś/abyś kupić wszystkie potrzebne akcesoria do nagrywania, znacznie lepszym rozwiązaniem jest wynajem studia, którego cena waha się od 100 do 200 zł za 1h.

Wizerunek profesjonalisty

Jeśli otrzymujesz już zlecenia lub po prostu nagrywasz filmy, które promują Twoją markę, zdecydowanie lepiej wypadniesz w oczach Klienta czy odbiorców, kiedy będziesz nagrywać w profesjonalnym studio.

Mamy nadzieję, że teraz już zauważasz potencjał, który oferuje wynajem studio nagrań / filmowego. Możesz jednocześnie zyskać praktyczną wiedzę oraz tworzyć wizerunek profesjonalisty.

Sprawdź ofertę naszego studio nagrań!

Dowiedz się więcej o naszych realizacjach 🙂