Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Zdjęcia aranżacyjne pod social media


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

W social mediach nie ma silniejszego narzędzia do reklamy niż ciekawe obrazy wizualne. Kompozycje i aranżacje znacznie lepiej przyciągają wzrok odbiorców, aniżeli obiekty fotografowane na jednolitym tle bez żadnych dodatków i rekwizytów. Tak więc, zdjęcia aranżacyjne są lepszym wyborem do promocji w mediach społecznościowych.

Zdjęcia produktów z aranżacją mają wiele celów. Kompozycją i dodatkami można nawiązywać do zastosowania lub funkcjonalności danego produktu, podkreślać jego charakter lub wygląd, a nawet kierować wzrok odbiorców w konkretne miejsce.

Studio produktu i reklamy

Nasze studio fotograficzne znajduje się w Czeladzi, w okolicy Katowic. Czymś co wyróżnia nasze realizacje jest ukierunkowanie na założony cel. W .gold studio nie skupiamy się jedynie na stworzeniu zdjęć. Jesteśmy także studiem reklamy, dlatego wszystkie nasze usługi są oparte na wcześniej przygotowanej koncepcji oraz strategii. Co więcej tworzymy zdjęcia, które budują pozytywny wizerunek marki oraz stanowią wzorową reklamę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o fotografii produktowej, odwiedź stronę z naszą ofertą zdjęć produktowych.

Dlaczego warto wybrać zdjęcia aranżacyjne?

Wspomnieliśmy już, że zdjęcia aranżowane to dobre narzędzie reklamy. Teraz chcemy Wam przedstawić korzyści zdjęć aranżacyjnych stworzonych w naszym studio:

  • spójność zdjęć z Twoją marką
  • zdjęcia przyciągające uwagę
  • kompozycje kojarzące się z Twoją marką

Zdjęcia aranżacyjnych w .gold studio

W naszym studio zrealizowaliśmy sesję produktową z aranżacją dla sklepu z biżuterią. Naszym pomysłem była zabawa z fakturami, przy czym jednocześnie chcieliśmy zachować minimalizm. Biżuteria to produkt luksusowy, który trzeba odpowiednio zaprezentować. Produkt wybija się na pierwszy plan, ale nawet najprostsza kompozycja przykuwa uwagę do całego zdjęcia.

Chcesz publikować angażujące treści na swoich social mediach? Wybierz fotografię aranżacyjną w naszym studio! Przedstawimy Twój produkt w ciekawej kompozycji, która będzie wzbudzać zainteresowanie Twoich odbiorców.

Umów się na sesję aranżacyjną!

Zarezerwuj termin już TERAZ.

Powiązane wpisy