Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Fotograf Sosnowiec

Miło nam Cię powitać na naszej stronie. Pewnie chcesz zadbać o swój wizerunek i umówić się na profesjonalną sesję zdjęciową. Korzystne i atrakcyjne przedstawienie to dwa główne cele, którymi kieruje się nasz fotograf, Sosnowiec to miejsce, w którym stworzymy dla Ciebie piękne zdjęcia.

Szukasz fotografa, który stworzy dla Ciebie zdjęcia wysokiej jakości? W swojej ofercie posiadamy wiele sesji zdjęciowych, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Jest nam niezmiernie miło, że trafiłeś/aś właśnie na naszą stronę.

Jesteśmy .gold studio, realizujemy sesje zdjęciowe dla firm, marek, a także klientów indywidualnych. Realizując zlecenie skupiamy się na tym, aby zdjęcia spełniały cele biznesowe lub wizerunkowe. Fotografia to nasza praca, ale przede wszystkim ogromna pasja, dzięki której możemy tworzyć profesjonalne obrazy, spełniające Wasze potrzeby.

Kreatywne wizja to doskonała cecha fotografa. Za pomocą wypracowanego doświadczenia i zdobytej wiedzy, może on realizować ciekawe i niepowtarzalne pomysły podczas sesji.

Fotografia Sosnowiec - dobry wizerunek

Fotografia reklamowa, fotografia biznesowa i fotografia produktowa to niewielka część sesji zdjęciowych wykonywanych przez naszego fotografa. Łączy je budowanie pozytywnego i wymarzonego wizerunku. Za pośrednictwem zdjęć możemy podkreślić cechy takie, jak profesjonalizm, rzetelność i inne wartości ważne dla firmy.

Fotografia Sosnowiec - piękna pamiątka

Fotografia rodzinna, fotografia dziecięca i fotografia ciążowa to sesje zdjęciowe, utrwalające najpiękniejsze emocje i najtrwalsze relacje. Zdjęcia z bliskimi osobami to piękna pamiątka do rodzinnego albumu, z którą powrócicie wspomnieniami do każdej z chwil.

Fotograf Sosnowiec - dlaczego warto?

Przed realizacją sesji zdjęciowej, przygotowujemy indywidualny scenariusz. Zawieramy w nim plan ujęć, aranżacji lub scenerii. Chcemy jak najlepiej dopasować koncepcję sesji do Twoich potrzeb, co pozwoli nam uzyskać zadowalające efekty.

Do stworzenia wysokiej jakości zdjęć niezbędny jest profesjonalny sprzęt. Fotografowanie takim aparatem pozwala nam uzyskać zdjęcia, które będą wyglądać doskonale nawet na wielkim formacie.

Fotograf posiada wiedzę, jak atrakcyjnie zaprezentować modela lub fotografowany obiekt, w taki sposób, aby zdjęcie przyciągało wzrok. W fotografii ważne jest również doświadczenie, które umożliwia próbowanie kreatywnych pomysłów.

Umów się na sesję!

Zarezerwuj termin już TERAZ!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku

v