Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Fotografia produktowa Czeladź

Fotografia produktowa to zarazem narzędzie sprzedażowe, jak i marketingowe. Dobre zdjęcia produktowe to skuteczny sposób na wzrost sprzedaż i poprawę wizerunku marki. Jaki jeszcze potencjał kryje fotografia produktowa? Czeladź to miejsce, w którym stworzymy zdjęcia przynoszące wiele korzyści.

Fotograf produktowy Czeladź

Jesteśmy .gold studio i zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych zdjęć produktowych. Pomagamy naszym klientom osiągać cele i to w naszej pracy cenimy najbardziej. Lubimy nowe wyzwania, żaden produkt nie jest nam straszny, na każdy z nich znajdziemy kreatywny sposób przedstawienia z aranżacją. Nasze studio znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ale zabierzemy nasz sprzęt fotograficzny i dojedziemy do Ciebie!

Zadzwoń do nas!

Sfotografujemy Twój produkt!

Fotografia produktowa Czeladź – co zawiera oferta?

Fotografia produktowa to nie tylko tworzenie zdjęć. Zanim fotograf rozpocznie sesję czeka na niego kilka zadań. Rozpoczynając od przygotowania zamysłu sesji, a następnie dobraniu odpowiednich dodatków. Podczas sesji fotograf musi zwracać uwagę na wiele rzeczy. Schludny, atrakcyjny wygląd produktu odgrywa tu największą rolę. I nie chodzi tu o samo ustawienie produktu w obiektywie, czy pomysł na jego przedstawienie. Przed rozpoczęciem sesji należy wyczyścić produkt, wyprasować – wszystko w zależności od typu produktu i mankamentów, które mogą się pojawić na jego powierzchni. Dlatego fotograf jest również stylistą.

Fotografia produktowa Czeladź – rodzaje zdjęć

Najbardziej klasycznym wyborem są zdjęcia produktowe na białym tle. Wiele sklepów internetowych stawia właśnie na takie zdjęcia, ponieważ zapewniają one spójność. Za ich wyborem przemawia również wiele innych korzyści, takich jak niska cena, brak zbędnych elementów, które mogłyby odwracać uwagę od produktu, czy możliwość publikacji zdjęć w wielu miejscach.

Zdjęcia produktowe typu “duch” są przeznaczone dla odzieży. Tego typu sesja zdjęciowa pozwala ukazać ułożenie produktu na sylwetce, bez konieczności zatrudniania modela lub modelki. Zdjęcia typu “duch” są wykonywane na manekinie, który jest usuwany w obróbce, a ubranie wygląda jak zaprezentowane na niewidzialnej sylwetce.

Zdjęcia aranżacyjne są najciekawszym, a zarazem najdroższym rodzajem zdjęć produktowych. Produkt jest fotografowany z dodatkami, na dopasowanym tle. Aranżacja może podkreślać wartości i cechy produktu lub ukazywać jego sposób użycia.

Ukażemy Twój produkt w najlepszym świetle. Postaw na kreatywność i profesjonalizm – podejmij z nami współpracę! Zapraszamy do kontaktu!

Umów się na sesję produktową!

Zarezerwuj termin już TERAZ!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku