Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Fotografia produktowa Gliwice

Fotografia produktowa to narzędzie, które pozwala zdobyć zainteresowanie odbiorców. Zdjęcia produktowe są ukierunkowane na cel, jakim jest wzrost sprzedaży i budowanie profesjonalnego wizerunku marki.

Fotograf produktowy Gliwice

Jesteśmy .gold studio i realizujemy profesjonalne sesje produktowe, które mają pomóc Ci wzbudzić zainteresowanie ofertą. Dzięki naszym zdjęciom możesz zdobyć zamierzone cele biznesowe, wizerunkowe a przede wszystkim sprzedażowe. Nie boimy się wyzwań, dlatego trudne produkty są dla nas szansą na poszukiwanie coraz ciekawszych sposobów tworzenia sesji produktowych.

Zadzwoń do nas!

Sfotografujemy Twój produkt!

Fotografia produktowa Gliwice – co zawiera oferta?

Fotografia produktowa to nie tylko sam proces tworzenia zdjęć. Przed rozpoczęciem fotografowania powinno się przygotować odpowiedni plan sesji oraz listę ujęć do wykonania. Zanim fotograf rozpocznie sesję zdjęciową musi również zbudować atrakcyjną scenerię i stworzyć odpowiednią kompozycję w kadrze. Fotografowi przypada również rola stylisty. Zanim zacznie fotografować, musi szczególnie przyjrzeć się produktowi i zniwelować wszelkie zabrudzenia, czy inne widoczne mankamenty na jego powierzchni. Wszystkie te etapy składają się na fotografię produktową.

Fotografia produktowa Gliwice – rodzaje zdjęć

Zdjęcia produktowe na białym tle (packshoty) to najczęściej wykonywane rodzaje zdjęć. Takie zdjęcia niosą wiele korzyści, przede wszystkim gwarantują spójność, ponieważ nie posiadają dodatkowych elementów, które w jakiś sposób wyróżniałyby zdjęcie. Dodatkowe packshoty są stosunkowo tanie. Świetnie sprawdzają się do publikacji w sklepach internetowych i katalogach.

Dobrą alternatywą dla sesji modowej z modelką lub modelem są zdjęcia produktowe typu „duch”. Zdjęcia typu „duch” są wykonywane na manekinie, który jest usuwany w obróbce, przez co ubranie wygląda jak założone na niewidzialną sylwetkę. Kształt manekina pozwala zaprezentować ułożenie produktu na figurze.

Zdjęcia aranżacyjne to najdroższy rodzaj fotografii produktowej. Do stworzenia aranżacji potrzebne są rekwizyty, które wiążą się z dodatkowymi kosztami. Zdjęcia produktowe z aranżacją są dobrym sposobem na podkreślenie cech produktu lub przedstawienie sposobu jego użycia.

Ukażemy Twój produkt w najlepszym świetle. Postaw na kreatywność i profesjonalizm – podejmij z nami współpracę! Zapraszamy do kontaktu!

Umów się na sesję produktową!

Zarezerwuj termin już TERAZ!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku