Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Fotografia produktowa Małopolska

Fotografia produktowa to skuteczne narzędzie sprzedażowe, dzięki któremu można również poprawić wizerunek marki i wzbudzić zainteresowanie odbiorców. Jaki jeszcze potencjał kryje fotografia produktowa? Małopolska to miejsce, w którym stworzymy zdjęcia przynoszące wiele korzyści.

Fotograf produktowy Małopolska

Jesteśmy .gold studio i zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych zdjęć produktowych. Pomagamy naszym klientom osiągać cele za pomocą fotografii produktowej, która działa. Lubimy nowe wyzwania, mamy pomysł na każdy produkt i znajdziemy dla niego kreatywny sposób przedstawienia. Nasze studio znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ale zabierzemy nasz sprzęt fotograficzny i dojedziemy do Ciebie!

Zadzwoń do nas!

Sfotografujemy Twój produkt!

Fotografia produktowa Małopolska – co zawiera oferta?

Fotografia produktowa nie ogranicza się tylko do tworzenia zdjęć. Do zadań fotografa należy dużo więcej. Rozpoczynając od przygotowania zamysłu sesji, a następnie dobraniu odpowiednich dodatków. Podczas sesji fotograf musi zwracać uwagę na wiele rzeczy. Schludny, atrakcyjny wygląd produktu odgrywa tu największą rolę. I nie chodzi tu o samo ustawienie produktu w obiektywie, czy pomysł na jego przedstawienie. Przed rozpoczęciem sesji należy wyczyścić produkt, wyprasować – wszystko w zależności od typu produktu i mankamentów, które mogą się pojawić na jego powierzchni. Dlatego fotograf jest również stylistą.

Fotografia produktowa Małopolska – rodzaje zdjęć

Najbardziej klasycznym wyborem są zdjęcia produktowe na białym tle. Wiele sklepów internetowych stawia właśnie na takie zdjęcia, ponieważ zapewniają one spójność. Za ich wyborem przemawia również wiele innych korzyści, takich jak niska cena, brak zbędnych elementów, które mogłyby odwracać uwagę od produktu, czy możliwość publikacji zdjęć w wielu miejscach.

Zdjęcia produktowe typu “duch” są przeznaczone dla odzieży. Tego typu sesja zdjęciowa pozwala ukazać ułożenie produktu na sylwetce, bez konieczności zatrudniania modela lub modelki. Zdjęcia typu “duch” są wykonywane na manekinie, który jest usuwany w obróbce, a ubranie wygląda jak zaprezentowane na niewidzialnej sylwetce.

Zdjęcia aranżacyjne są najciekawszym, a zarazem najdroższym rodzajem zdjęć produktowych. Produkt jest fotografowany z dodatkami, na dopasowanym tle. Aranżacja może podkreślać wartości i cechy produktu lub ukazywać jego sposób użycia.

Ukażemy Twój produkt w najlepszym świetle. Postaw na kreatywność i profesjonalizm – podejmij z nami współpracę! Zapraszamy do kontaktu!

Umów się na sesję produktową!

Zarezerwuj termin już TERAZ!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Napisz do nas na Facebooku