Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Film eventowy – reklama Twojego wydarzenia


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Film eventowy pomaga wzmocnić wizerunek firmy, która organizuje wydarzenie. Równie dobrze sprawdza się w budowaniu rozpoznawalności, dzięki czemu coraz więcej firm decyduje się na zatrudnienie profesjonalistów, którzy nagrywają filmy eventowe. Ta forma promocji ostatnimi czasy cieszy się ogromną popularnością, dlatego warto dowiedzieć się o niej więcej. Zapraszamy do dalszej części artykułu!

 

Po co są tworzone filmy eventowe?

Film eventowy doskonale spełnia się jako pamiątka ważnej konferencji, targów czy eventu. Tego typu wideo przekazuje odbiorcom atmosferę panującą w trakcie trwania wydarzenia, przez co tworzą się u nich pozytywne skojarzenia. Filmy z eventów zwiększają zainteresowanie odbiorców, przez co równie dobrze budują z nimi relacje. Wideorelacja działa przede wszystkim jako reklama, która będzie działać na długo po zakończeniu wydarzenia.

 

Największe zalety filmu eventowego

 

  • Możesz wykorzystywać materiał na wiele różnych sposobów: na stronie internetowej, w social mediach, na platformie YouTube, w kampanii reklamowej i wielu innych miejscach.
  • Nowoczesny reportaż z wydarzenia, zawierający elementy filmu promocyjnego.
  • Wzmocnienie wizerunku marki na rynku.
  • Angażujący i dynamiczny materiał, który można wzbogacać o wszelakie ujęcia np. lokowanie produktu, timelapsy, nagranie z powietrza czy wstawki z aktorami.

 

Dlaczego warto zatrudnić firmę do realizacji filmu eventowego?

Filmy upamiętniające takie wydarzenia są ważnym elementem, który składa się na budowanie wizerunku. Dlatego niezbędne jest, aby materiał został profesjonalnie zrealizowany. Jeżeli chcesz mieć pewność, że film eventowy, który otrzymasz będzie na najwyższym poziomie musisz zatrudnić do tego specjalistę.

 

Dla kogo tworzy się filmy eventowe?

 

  • Dla branży eventowej, firm organizujących imprezy
  • Dla restauracji, klubów i barów
  • Dla agencji marketingowych
  • Dla wystawców

 

Film eventowy Katowice

Film eventowy od .gold studio będzie w stanie zaprezentować całe wydarzenie, oddać jego klimat i wywrzeć wrażenie na odbiorcach. Nasz operator, poprzez swoją wiedzę i doświadczenie przedstawi Twój event w atrakcyjny sposób i podkreśli wartości marki. Gwarantujemy najwyższą jakość dźwięku i obrazu, a także profesjonalny montaż. Jesteśmy z okolic Katowic, ale działamy na terenie całej Polski i z wielką chęcią przyjedziemy na event i zrealizujemy film, spełniający Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!

Zleć nam nagranie filmu eventowego!

Popraw swój wizerunek i wzbudź zainteresowanie wśród odbiorców.

Powiązane wpisy