Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Filmy dla branży przemysłowej


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Chcesz zyskać nowych klientów? Znaleźć nowych i wartościowych pracowników? A może po prostu potrzebujesz ciekawych materiałów do publikacji na stronie internetowej lub w social media? Jedno jest pewne – filmy dla branży przemysłowej mogą spełnić Twoje oczekiwania.

Konkurencja na rynku z roku na rok wzrasta, a walka o klienta staje się coraz bardziej zacięta. Żeby zyskać nowych klientów trzeba podejmować skuteczne kroki, a produkcja filmów przemysłowych pozwala zyskać dużą przewagę.

Produkcja filmów przemysłowych

Istnieje pełen zakres filmów, które można zrealizować dla zakładów przemysłowych. Większość ludzi to wzrokowcy, a co może lepiej przyciągnąć ich wzrok, jak nie dynamiczny film? Za pomocą obrazu i dźwięków możesz przekazać wiele informacji w krótkim czasie. A jednocześnie maksymalnie przyciągnąć uwagę odbiorców. Sprawdź, jakie filmy dla przemysłu możemy zrealizować!

Film reklamowy

Nie jest łatwo zainteresować potencjalnych klientów. Aczkolwiek łącząc profesjonalne i dynamiczne ujęcia, z ciekawymi przejściami i przyjemną muzyką, można osiągnąć ten cel. Film reklamowy jest bardzo skuteczną formą promocji

Film rekrutacyjny

Ciekawy i profesjonalny sposób na ogłoszenie rekrutacji w Twojej firmie. Odpowiednio przygotowana koncepcja filmu gwarantuje, że zgłoszą się do Ciebie wartościowi pracownicy. Jeżeli brakuje Ci pomysłu, jak zrealizować film rekrutacyjny, wesprzemy Cię w stworzeniu scenariusza.

Film eventowy

Film z eventu kryje w sobie duży potencjał reklamowy. Dodatkowo taka forma działa na korzyść firmy długo po zakończeniu eventu. Film eventowy jest podsumowaniem działań firmy, jednocześnie może zawierać lokowanie produktu, wywiady oraz prezentację pracowników. Dlatego jest traktowany jako skuteczne narzędzie marketingowe na wielu płaszczyznach.

Film produktowy

Nie ma lepszego sposobu na prezentację produktów. Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż, przedstawiamy Ci sposób, który pomaga osiągnąć cele sprzedażowe. Film produktowy wykorzystasz nie tylko na stronach internetowych, ale również w social mediach czy na kanale YouTube.

Film szkoleniowy

Nie musisz zatrudniać specjalnej osoby do przeprowadzenia wewnętrznego szkolenia, wystarczy, że stworzysz własny film szkoleniowy. Dzięki niemu zaoszczędzisz pieniądze, ale również czas, który musiałby być poświęcony na przeszkolenie pracowników. Jednocześnie pamiętaj, że taka forma szkolenia jest znacznie ciekawsza i bardziej angażująca niż szkolenie stacjonarne.

Film wizerunkowy

Filmy wizerunkowe podkreślają wartości, misje i cele firmy. Jeżeli chcesz wyróżnić się, pokazując jak wygląda codzienna praca w Twoim przedsiębiorstwie – film wizerunkowy to rozwiązanie dla Ciebie. Jest on również dobrym narzędziem reklamowym, jednak z założenia jego głównym celem jest pokazanie wizerunku firmy.

Filmy dla przemysłu

Wideo marketing pozwala przekazać odbiorcom niemal wszystko, co chcemy. Z tego powodu produkcja filmów jest skutecznym narzędziem marketingowym, ponieważ droga do osiągnięcia celu jest znacznie krótsza. Mimo tego ta metoda wciąż jest niedoceniana. Filmy dla branży przemysłowej mogą być naprawdę dobrą inwestycją, która zwróci się kilkukrotnie.

Umów się na nagranie filmów!

Filmy to inwestycja, która się zwraca 🙂

Powiązane wpisy