Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Filmy szkoleniowe dla branży beauty


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Filmy szkoleniowe wiążą się z rozpowszechnianiem cennej wiedzy, jednocześnie są dobrym narzędziem budującym wizerunek marki. Nagrywanie filmów szkoleniowych zyskuje dużą popularność, ponieważ pozwala ono docierać twórcom do szerszego grona odbiorców. Natomiast dla odbiorcy są atrakcyjną formą szkoleń, do której mogą powracać i utrwalać pozyskaną wiedzę.

W .gold studio realizujemy filmy szkoleniowe dla wielu branż. Ostatnia z naszych realizacji była poświęcona branży beauty. Nagrywaliśmy materiały pod szkolenia online dla Broadway Beauty.

Filmy szkoleniowe – korzyści

Filmy szkoleniowe posiadają wiele zalet, chociażby już wcześniej wspomniany, szeroki zasięg. Taka forma pozwala Ci docierać z własną wiedzą do osób, które mieszkają w różnych częściach Polski, a także świata. Natomiast szkolenia stacjonarne nie dają takiej możliwości. Dobrze zrealizowany film szkoleniowy jest również ciekawszą formą. Odpowiedni montaż jest w stanie skupić uwagę odbiorcy przez cały czas trwania filmu.

Dodatkowo odbiorcy mogą odtwarzać film szkoleniowy, zgodnie z własnymi potrzebami. Nagrany materiał umożliwia im także powracanie do momentów, które najbardziej ich interesują.

Jak tworzymy filmy szkoleniowe?

Przed spotkaniem na nagranie filmu, zawsze chcemy ustalić wszelkie szczegóły realizacji z Klientem. Żeby odpowiednio przygotować się do nagrań, musimy wiedzieć jakiego efektu końcowego oczekuje oraz co powinien zawierać film. Jednocześnie, jeżeli potrzebujecie wsparcia w opracowaniu koncepcji, zawsze służymy pomocą i pomysłami.

Następnie przystępujemy do poszukiwania inspiracji. Chcemy, jak najlepiej poznać branżę, której będzie poświęcony film. Dzięki czemu otrzymamy wskazówki, w jaki sposób zrealizować film, a także jak spełnić przyjęte kryteria wizualne dla konkretnej branży.

Wszystkie nasze filmy wykonujemy wysokiej jakości sprzętem. Taki materiał musi być profesjonalny, tylko wtedy będzie realizował swoje cele i budował pozytywny wizerunek. Po nagraniach przystępujemy do montażu ujęć i na tym etapie przykładamy szczególną uwagę, aby stworzyć film, który będzie utrzymywał zainteresowanie Twoich odbiorców.

Filmy szkoleniowe dla branży beauty

Branża beauty nie spowalnia i bardzo mocno się rozwija. Z tego powodu, wiedzy dotyczącej pielęgnacji oraz wykonywania zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych jest coraz więcej. Osoby, które zamierzają rozpocząć pracę w tej branży lub po prostu chcą poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie potrzebują właśnie takich materiałów, jak filmy szkoleniowe.

Wobec tego zapotrzebowanie na wiedzę wzrasta, a tym samym potencjał, który kryje się za realizacją filmów szkoleniowych jest niezwykle wysoki.

Jeżeli prowadzisz swój salon kosmetyczny lub kosmetologiczny, zacznij dzielić się swoją wiedzą. Po pierwsze zyskasz nowych Klientów. Nie tylko tych, którzy są zainteresowani Twoimi usługami, ale także tych, którzy potrzebują Twojej wiedzy. Po drugie, za pomocą filmów szkoleniowych zbudujesz mocny i profesjonalny wizerunek. Po trzecie, filmy szkoleniowe zarazem będą Twoją skuteczną reklamą.

Jesteś kosmetyczką, kosmetologiem, a może prowadzisz własny salon? Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem, a my zrealizujemy dla Ciebie profesjonalny film szkoleniowy – zapraszamy do kontaktu!

Stwórz swój własny film szkoleniowy!

Zarezerwuj termin na nagranie.

Powiązane wpisy