Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Fotografia medyczna – sesja wizerunkowa dla lekarzy i specjalistów


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Jako specjalista z pewnością zdajesz sobie sprawę jak ważne jest dbanie o własny wizerunek. Profesjonalne zdjęcia potwierdzają jakość, jaką sobą reprezentujesz. Fotografia medyczna ma ogromny wpływ na to, jak postrzegają nas nasi potencjalni pacjenci – trzeba mieć świadomość, że coraz więcej z nich poszukuje informacji o specjaliście w Internecie. Sprawdź efekty wykonanych przez nas zdjęć!

Do czego wykorzystać sesję wizerunkową?

Sesję wizerunkową najczęściej tworzy się na potrzeby nowoczesnej strony internetowej. Tak też było w przypadku sesji, którą wykonywaliśmy. Jednak zdjęcia wizerunkowe idealnie sprawdzają się do wykorzystania w mediach społecznościowych lub w serwisach rezerwacyjnych. Reklama w Internecie jest bardzo ważna, a jej nieodłącznym elementem są właśnie profesjonalne zdjęcia.

Dlaczego lekarze i specjaliści potrzebują zdjęć wizerunkowych?

Fotografia medyczna jest skierowana do lekarzy i specjalistów, którzy chcą budować rozpoznawalność w Internecie. Szczególnie młodzi pacjenci poszukują informacji online, dla nich profesjonalny wizerunek jest czynnikiem decydującym przy wyborze odpowiedniego specjalisty. Zdjęcia wizerunkowe dają nam dużą przewagę już na starcie, w końcu łatwiej jest zaufać osobie, którą możemy “poznać” jeszcze przed wizytą. Fotografia wizerunkowa daje Ci jakościowe zdjęcie adekwatne do Twoich kwalifikacji i doświadczenia.

Fotografia medyczna dla lekarzy i specjalistów

Mamy przyjemność budować wizerunek projektu medycznego Śląska Akademia Parkinsona. W ramach zaplanowanych działań, realizowaliśmy również sesję wizerunkową dla lekarzy i specjalistów, którzy współtworzą projekt. Stworzyliśmy zdjęcia, które wykorzystujemy na stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz do tworzenia ulotek i banerów. W taki sposób zwiększamy szansę na zapamiętanie i ciągłe rozwijanie projektu, docierając do nowych pacjentów.

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć do promocji w Internecie? Sprawdź naszą ofertę fotografii wizerunkowej i umów się na sesję!

Zarezerwuj termin sesji wizerunkowej!

Porozmawiajmy - czekamy na Twój kontakt 🙂

Powiązane wpisy