Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Sesja kobieca w studio fotograficznym


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Sesja kobieca pozwala jej bohaterkom poczuć się wyjątkowo, a przede wszystkim atrakcyjnie. Sesje zdjęciowe dla kobiet cieszą się coraz większą popularnością. Pozowanie przed obiektywem jest szansą na zyskanie większej pewności siebie. Jest to także pamiątka na całe życie i świetna zabawa.

Współczesne kobiety coraz rzadziej mają szansę (i czas), aby zrobić coś dla siebie. Gonimy za narzuconymi wzorcami, a zapominamy o tym, co w rzeczywistości jest dla nas istotne. Przepisem na dobre samopoczucie jest wyjątkowa sesja zdjęciowa. Taka, dzięki której sama zauważysz atuty swojej urody i ciała, a także zrozumiesz w czym tkwi Twoja wyjątkowość.

Sesja kobieca w .gold studio

Sesja kobieca w studio pozwala modelce poznać swoje ciało, a także charakter. Minimalizm i prostota to dwie cechy, które najlepiej opisują sesję w studio. Wzrok odbiorcy jest wtedy skupiony tylko i wyłącznie na urodzie modelki, od której nic nie odwraca uwagi.

Podczas sesji w naszym studio zawsze panuje wyjątkowa i miła atmosfera. Modelka musi czuć się komfortowo, tylko wtedy efekty zdjęć będę zachwycające.

Fotografia kobieca to nie tylko świetny prezent dla samej siebie! To również rewelacyjny pomysł, aby podarować mamie, siostrze czy przyjaciółce Voucher na sesję zdjęciową! One także docenią chwile przed obiektywem.

Jak się przygotować na sesję kobiecą?

Najlepsza rada, jaką możemy Ci dać na sam początek to “być sobą”. Prawdopodobnie ta odpowiedź nie spełnia Twoich oczekiwań, natomiast jest to prostsze niż się wydaje. Chcemy, aby efekty zdjęć były naturalne i pokazywały, jaka jesteś naprawdę.

Przechodząc do kwestii ubioru… przygotowanie musisz rozpocząć od wyboru sesji zdjęciowej, czyli tego w jakim stylu ma być utrzymana. Sesja sensualna? Sesja wizerunkowa? A może sesja kobieca w delikatnym wydaniu?

Na sesję sensualną warto zabrać ulubioną bieliznę, body modelujące i szlafrok. Zdjęcia sensualne pokazują Twoją zmysłową stronę. Jeśli uważasz, że jest to dla Ciebie zbyt odważna propozycja, możesz wybrać długą białą koszulę lub oversizowy sweter.

Sesja wizerunkowa kojarzy się głównie z eleganckim ubiorem. Jednak wszystko zależy od Twojej indywidualnej wizji oraz tego, czego oczekujesz od zdjęć. Jeżeli masz zamiar promować nimi swoją działalność, faktycznie elegancki strój będzie dobrym wyborem. Natomiast w sytuacji, gdy Twoim celem jest wyrażenie siebie, wybierz ubrania, które najlepiej Cię opisują, a Ty doskonale się w nich czujesz. Może być to zarówno obcisła sukienka, jak i jeansy z luźną koszulą.

Sesja kobieca w delikatnym wydaniu aż prosi się o zwiewną sukienkę, dokładnie taką, którą uwielbiasz zakładać w letnie dni. Równie dobrze sprawdzą się kwieciste wzory lub jasne kolory.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać zdjęcia, w każdej ze stylizacji, które wymieniliśmy. Podczas sesji mamy wystarczająco dużo czasu, aby sfotografować 2-3 stylizacje, dlatego warto mieć w zanadrzu kilka propozycji.

Na sam koniec nie zapomnij o makijażu. Jeżeli będziesz go wykonywać sama, pamiętaj, że powinien być mocniejszy niż ten, który wykonujesz na co dzień. Oświetlenie studyjne i obiektyw aparatu “zjadają” kolory, przez co Twój makijaż staje się niemal niezauważalny.

Każda kobieta powinna choć raz w życiu wybrać się na sesję zdjęciową, która spełni jej marzenia. Daj sobie szansę i poczuj się piękna!

Dowiedz się więcej o sesji kobiecej w .gold studio!

Chcesz umówić się na sesję kobiecą?

Zarezerwuj termin już TERAZ!

Powiązane wpisy