Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Jak przedstawić firmę za pomocą zdjęć i filmów?


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Wiele firm poszukuje ciekawych sposobów na przedstawienie własnej firmy. Kiedyś najlepszą formą były katalogi, ulotki lub po prostu sekcja “O nas” na stronie internetowej. Każda z nich oferowała inne korzyści. Kluczem jednak jest znalezienie takiej metody, które będzie zawierać wszystkie te korzyści, czyli takiej, która będzie trafiać do szerokiego grona odbiorców. Jednocześnie będzie ciekawa i angażująca, a przede wszystkim będzie budować pozytywny wizerunek. Fotografia i wideo to metody, które są na to idealnym przykładem.

Jak wypromować firmę? – 2 sposoby

Doskonały biznesplan nie zawsze jest wystarczający, aby firma zdobyła sukces. Być może Twoje usługi jakością znacznie przewyższają te, które oferuje Twoja konkurencja, ale wciąż nie zdobyłeś jeszcze zainteresowania odbiorców i nikt o Tobie nie słyszał. Najlepszym lekarstwem w tej sytuacji jest skuteczna reklama. Mamy dla Ciebie dwie propozycje, które są angażujące i doskonale sprawdzają się jako narzędzie do przedstawienia firmy, jej usług i produktów.

  • Profesjonalne fotografie – dobre zdjęcia to coś, co przyciąga wzrok wielu odbiorców. Jednak to nie wszystko, trzeba włożyć odrobinę wysiłku, aby zdjęcia wyróżniały się czymś szczególnym.

Przedstawić firmę można na wiele sposobów np. pokazując pracowników, a jednocześnie przemycać ich funkcje. Kreatywne zdjęcia bardzo angażują i zostają zapamiętane. Za pomocą zdjęć możesz ukazać czym zajmuje się twoja firma oraz jakie są jej najważniejsze wartości.

  • Filmy wideo – filmy pozwalają na zdobycie maksymalnej uwagi odbiorcy, dzięki czemu rewelacyjnie sprawdzają się jako reklama firmy.

Świat, w którym żyjemy sprawił, że słowo pisane znacznie straciło na wartości, a my lepiej przyswajamy informacje, które możemy zobaczyć i usłyszeć, czyli takie przedstawiane za pomocą obrazu oraz dźwięku.

Przedstawienie firmy w Internecie

Jeśli wybrałeś/aś jedną z dwóch propozycji przedstawienia firmy, możemy gładko przejść do publikacji stworzonych materiałów. Facebook, Instagram, Youtube to miejsca, dzięki którym Twoja firma zyska dużą rozpoznawalność.

Social media to dobry wybór, jeśli chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Filmy, jak i zdjęcia możesz publikować jednocześnie na Facebooku oraz Instagramie. Mimo tego, że oba serwisy początkowo były przeznaczone głównie do publikacji zdjęć, obecnie świetnie rozpowszechniają również materiały wideo.

Fotografia i wideo przedstawiające Twoją firmę mogą zainteresować potencjalnych klientów oraz sprawić, że chętnie wybiorą Twoje produkty lub usługi. Żeby tak się stało, warto powierzyć stworzenie zdjęć i filmów profesjonalistom. Odpowiednie przedstawienie w social mediach umożliwia pozyskanie nowych odbiorców, a tym samym wpływa na zatrzymanie obecnych klientów.

Jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu skutecznych zdjęć oraz filmów przedstawiających Twoją firmę – skontaktuj się z nami! Sprawdź naszą ofertę studio fotograficznego oraz studio nagrań.

Zapraszamy do współpracy podczas sesji fotograficznych i nagraniowych!

Zarezerwuj termin 😄

Powiązane wpisy