Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Sesja świąteczna Katowice


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Czas odliczania do Świąt nieubłaganie się skraca, a to oznacza, że ten najbardziej magiczny czas w roku jest tuż za rogiem! Z tego powodu sesja świąteczna jest absolutnie obowiązkowa. Przychodzimy do Was z relacją sesji świątecznych, które zrealizowaliśmy w ostatnich tygodniach.

Sesja świąteczna to wyjątkowa pamiątka, zwłaszcza dla tych, którzy na okres świąteczny oczekują cały rok. Zdjęcia w pięknej scenerii to sposób na spędzenie czasu z bliskimi osobami i wspólne tworzenie wspomnień na długie lata. Sesje świąteczne są szczególne pod wieloma względami. To co odróżnia je od pozostałych sesji zdjęciowych to prawdziwe emocje, sprawny i naturalny przebieg oraz iście świąteczna atmosfera.

Zdjęcia świąteczne pozwalają poczuć ducha Świąt, co z biegiem lat jest coraz trudniejsze, zwłaszcza kiedy za oknem coraz rzadziej pojawia się śnieg. Dlatego właśnie sesja świąteczna jest doskonałym lekarstwem, aby każdy – mały czy duży mógł wczuć się w atmosferę i czekać na nadchodzące Święta w wesołym humorze.

Pomysł na prezent

Szukasz pomysłu na prezent? My wiemy, w jaki sposób zaskoczyć obdarowywaną osobę. Zaproszenie na sesję świąteczną to jeden z cenniejszych prezentów, jaki możesz podarować bliskim. W codziennym pośpiechu trudno odnaleźć czas na spotkanie, a wspólne chwile przed obiektywem bez wątpienia będę czymś wyjątkowym i niezapomnianym. Sesja świąteczna to magiczne zdjęcia, które można podarować bliskim lub zaskoczyć ich tym szczególnym spędzeniem czasu.

Relacja z sesji świątecznych

W tym roku po raz pierwszy przygotowaliśmy dla Was scenerię świąteczną. Wśród naszych aranżacji królowała zieleń, biel oraz złoto. Dopracowywanie każdego szczegółu i poszukiwanie dodatków było czasochłonne, ale dzięki temu udało nam się uzyskać klimatyczny oraz magiczny efekt.

Do naszego studia fotograficznego niedaleko Katowic na sesję świąteczną zawitało wielu Gości. W sesjach wzięły udział Pary, a także Przyszłe Pary Młode oraz Rodzice z dziećmi. Dzięki temu udało nam się stworzyć świąteczne sesje miłosne oraz rodzinne.

Jesteśmy niezwykle zachwyceni z efektów. Cieszymy się, że mogliśmy zrealizować dla Was tyle pięknych zdjęć. Liczymy, że za rok uda się zrobić ich jeszcze więcej.

Było dużo miłości, było wiele uśmiechów, a co najważniejsze było mnóstwo pozytywnej i świątecznej energii. Sprawdźcie sami!

Do zobaczenia w przyszłym roku podczas kolejnych sesji świątecznych! Zapraszamy do kontaktu!

Umów się na sesję świąteczną!

Zarezerwuj termin już TERAZ!