Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Sesja kreatywna w .gold studio


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Sesja kreatywna to jeden ze sposobów na stworzenie ciekawego portretu biznesowego. Takie zdjęcia najczęściej wykonuje się z dodatkowymi atrybutami i gadżetami, które mają za zadanie ukazywać jakąś historię, którą odbiorcy mogą odczytać i odpowiednio interpretować. Z tego względu zdjęcie kreatywne znakomicie przykuwają uwagę i budują zainteresowanie.

Fotograf biznesowy Śląsk

W .gold studio przeprowadzamy sesje biznesowe, w tym również zdjęcia kreatywne. Wspieramy i budujemy wizerunek przedsiębiorców i firm, dlatego takie sesje są dla nas niezwykle ważne. Jeśli szukasz fotografa z okolic Katowic, który przeprowadzi efektowną i profesjonalną sesję Ciebie i Twoich pracowników to znalazłeś/aś się w najlepszym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sesje możemy przeprowadzić w naszym profesjonalnym studio fotograficznym w Czeladzi, w Twojej firmie lub dowolnie wybranym miejscu.

Sesja kreatywna Śląsk

Niedawno mieliśmy okazję realizować wiele sesji dla przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej. Tym razem przedstawimy Wam efekty wyjątkowej sesji, ponieważ wzięła w niej udział Ania, która stworzyła dla nas identyfikację wizualną. Firma Ani zajmuje się projektowaniem brandingu, a także architekturą i aranżacją wnętrz, zatem jest mocno związana z estetyką i pięknymi obrazami wizualnymi.

Można powiedzieć, że sesje kreatywne są niemal stworzone dla takich przedsiębiorców jak Ania – tych, którzy tworzą i kreują. Nam przypadła rola kreowania profesjonalnego wizerunku Ani. Do stworzenia sesji wykorzystaliśmy ananasa, który nawiązuje do nazwy jej firmy.

Zrób pierwszy krok w stronę sukcesu. Dobre zdjęcia biznesowe są niezwykle ważne, zwłaszcza obecnie, kiedy wielu transakcji zostaje zawieranych online. Każdy przedsiębiorca powinien się dobrze zaprezentować swoim potencjalnym odbiorcom. Napisz do nas i umów na sesję biznesową, bądź kreatywną!

Umów się na sesję kreatywną!

Zarezerwuj termin już TERAZ.

Powiązane wpisy