Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Sesja produktowa bielizny


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Fotografia produktowa to jedna z najczęściej wykonywanych sesji zdjęciowych w naszym studio fotograficznym. W naszym studio powstała również sesja produktowa bielizny. Wysokiej jakości zdjęcia w sklepie internetowym działają jak impuls, który skłania klientów do zakupu.

W jaki sposób zdjęcia produktowe zwiększają sprzedaż?

Zasada jest prosta, w Internecie kupujemy oczami. Większość z nas to wzrokowcy, przez co elementy wizualne są skuteczną metodą na pozyskanie klienta. Docieranie do odbiorców poprzez atrakcyjne zdjęcia jest nie tylko dobrym narzędziem marketingowym, ale równie dobrze wpływa na budowanie profesjonalnego wizerunku.

Poprzez zdjęcia najłatwiej jest przesłać konkretny komunikat np. o zastosowaniu produktu. Klientowi łatwiej jest obejrzeć galerię zdjęć, aniżeli przeczytać obszerny opis. Zdjęcia produktowe równie dobrze sprawdzają się do ukazania unikalnych cech produktu czy detali, które odróżniają go od konkurencji. Z tego powodu to właśnie zdjęcia produktów są skutecznym narzędziem sprzedażowym.

Fotografia produktowa dla sklepu internetowego

Profesjonalne zdjęcia mogą wzbogacić ofertę na Twojej stronie internetowej. Fotografia produktowa ma za zadanie wywoływać emocje, a przez to jest w stanie zachęcić klientów do zakupu i zwrócić ich uwagę na unikalne cechy produktu. Zdjęcia produktowe są jednym z ważniejszych czynników, który odpowiada za decyzje zakupowe.

Sesja produktowa bielizny

Każdy produkt posiada swoją określonę grupę odbiorców. Marka Pantalones kieruje swoje produkty do świadomych klientek, którym zależy na naturalnym składzie. Wszelkie ich działania opierają na zrównoważonym rozwoju. Bielizna powstaje z bawełny organicznej w trosce o środowisko. Dlatego też podczas sesji postawiliśmy na naturalne ukazanie produktu.

Sprawdźcie efekty tej sesji!

Zapraszamy na sesje produktowe do .gold studio!

Napisz do nas i zarezerwuj najbliższy wolny termin 🙂

Powiązane wpisy