Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Sesja biznesowa dla coachów Katowice


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Zdjęcia biznesowe są najlepszym narzędziem do kreowania własnego wizerunku. To Ty masz największy wpływ na to, jak widzą Cię Twoi odbiorcy. Biorąc pod uwagę, że coraz więcej klientów pozyskuje się w świecie online, warto zadbać o swoją wizytówkę, która znacznie może skłonić ich do podjęcia współpracy.

Portret biznesowy coacha

>Zawód coacha zobowiązuje do zaprezentowania się w rzetelny sposób. Jeśli jesteś coachem, szkoleniowcem lub trenerem powinieneś zadbać o to, co widzą Twoi odbiorcy. Portrety biznesowe mają moc, dzięki którym można tworzyć wizerunek eksperta oraz specjalisty, który powinien iść w parze z wizerunkiem każdej osoby, która przekazuje swoją wiedzę innym.

Fotografia biznesowa w .gold studio

Podczas każdego zlecenia niezwykle istotne są dla nas Twoje wartości, które staramy się podkreślić w czasie tworzenia zdjęć. Rzetelność, profesjonalizm, szczerość to jedne z wielu cech, które ukazujemy w fotografii biznesowej.

Fotograf biznesowy w .gold studio przygotowuje indywidualną strategię i koncepcję sesji zdjęciowej dla każdego Klienta.

Sesja biznesowa może być zrealizowana w naszym studio fotograficznym w okolicy Katowic lub w dowolnie wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Jeśli nie masz odpowiedniej wizji, pomożemy wybrać Tobie najlepsze miejsce.

Sesja biznesowa dla coacha – relacja

Na każdej sesji zdjęciowej mamy założony określony cel, tak samo było podczas sesji biznesowej dla Marii, która jest coachem. Mieliśmy za zadanie stworzenie portretów biznesowych, które będą odpowiednie do publikacji na stronie WWW oraz w Social Mediach. Chcieliśmy utrzymać ciepły wizerunek, który jak żaden inny zachęca do skorzystania z usług.

Zdjęcia tworzyliśmy w wielu miejscach i aranżacjach naszego studia, dzięki czemu uzyskaliśmy różnorodne efekty na fotografiach. Nasza sala szkoleniowa sprawdza się idealnie do fotografowania wizerunku coachów, ekspertów, a także właścicieli firm. Taki zabieg świetnie podkreśla wartości osoby fotografowanej – jej profesjonalizm, doświadczenie i wiedzę.

Zapraszamy na sesję biznesową w .gold studio. To tylko i aż zdjęcia, dzięki którym możesz pozyskać nowych odbiorców i Klientów. Stworzymy dla Ciebie portrety, pracujące na Twój sukces.

Stwórz swój portret biznesowy!

Umów się na sesję biznesową!

Powiązane wpisy