Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Studio nagraniowe / filmowe – 5 korzyści dla Twojej firmy


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Utrzymywanie zainteresowania własnych odbiorców to nie lada wyzwanie. Nierzadko wymagające dużych poświęceń lub dostosowywania działań do panujących realiów. Dokładnie w takiej sytuacji znalazło się większość firm w tym roku, które były zmuszone przenieść własną działalność do świata online. Jak ulepszyć działania promocyjne? Z pomocą przyjdzie Ci studio nagraniowe. Wszystkiego dowiecie się z poniższego artykułu!

1. Nagrania filmów reklamowych

Filmy reklamowe może wykorzystywać w wielu różnych miejscach. Możesz udostępniać je w serwisach społecznościowych, uzupełniać kampanie reklamowe czy publikować na własnej stronie WWW.

Z pomocą filmu jesteś w stanie przekazać dwa razy więcej niż za pomocą posta czy grafiki. Angażujesz zmysł wzroku oraz słuchu, dzięki czemu zwiększasz szansę, że wywołasz zamierzoną reakcję u swoich odbiorców. W naszym studio nagrywamy filmy reklamowe, które są doskonałą wizytówką firm i realizują zamierzone cele.

2. Realizacja filmów szkoleniowych

Wszelkie spotkania twarzą w twarz zostały mocno ograniczone, a wraz z nimi prowadzenie kursów stało się sporym utrudnieniem. Jeśli posiadasz specjalistyczną wiedzę, chcesz podzielić się swoją i zarażać nią innych, najlepszym sposobem jest stworzenie filmów szkoleniowych.

Sporym plusem, który kryje się za tą propozycją jest szersze grono odbiorców, do którego możesz dotrzeć. Jak dotąd, stacjonarne szkolenia pozwalały docierać jedynie do lokalnej społeczności, zaś wersja internetowa posiada nieograniczoną dostępność. Może to być duży krok, aby zdobywać popularność nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Przestrzeń naszego studia nagraniowego posiada wiele scenerii, które pozwalają na nagrywanie szkoleń z wielu zakresów. Umożliwiamy dostęp do nowoczesnej sali szkoleniowej, strefy biurowej, zaplecza kuchennego i stanowiska do makijażu. Aranżujemy również wnętrze pod potrzeby i wymagania klientów.

3. Tworzenie filmów produktowych

To właśnie prezentacja filmów produktowych może być dużym bodźcem, po którym wzrośnie zainteresowanie Twoimi produktami. Jeśli w taki sposób będziesz pokazywać swoją ofertę potencjalnym klientom na pewno prześcigniesz konkurencję. Dlaczego tak jest?

Film znacznie lepiej obrazuje rzeczywisty wygląd niż jakiekolwiek zdjęcie. Ludzie chcą wiedzieć jak najwięcej o produkcie, który ich interesuje, zanim go kupią – tak więc, kiedy zaprezentujesz im go z każdej strony, masz pewność, że dokonają transakcji właśnie u Ciebie.

4. Organizacja webinaru

Kontakt z odbiorcami poprzez webinary i inne relacje na żywo to bardzo ważna kwestia. Dlatego w studio nagraniowym możesz w pełni skupić się na tym co masz do przekazania, a my w tym czasie zadbamy o doskonałe oświetlenie i dźwięk oraz wiele innych aspektów, które mogłyby zakłócić przebieg webinaru.

5. Nagrywanie materiałów na YouTube

Systematyczna publikacja filmów jest priorytetem do utrzymania odbiorców i zdobywania nowych. Często wymaga pomocy kilku osób, w takich sytuacjach współpraca ze studiem nagraniowym jest świetnym rozwiązaniem.

Ty możesz poświęcać czas na przygotowanie części merytorycznej, a my zajmiemy się kwestiami technicznymi. Przygotujemy dla Ciebie scenerię wraz z oświetleniem i mikrofonami, nagramy wysokiej jakości materiał wideo oraz zmontujemy go zgodnie z Twoimi wytycznymi. Finalnie otrzymasz gotowy film do publikacji w Internecie.

Każda z powyższych opcji wpłynie pozytywnie na promocję Twojego biznesu w Internecie. Działania na wysokim poziomie pozwalają osiągnąć sukces w krótkim czasie, dlatego warto zastanowić się nad współpracą ze studiem nagrań i realizować nagrania odpowiadające Twojej branży.

Nagrywanie filmów realizujemy w naszym lokalu. Nasze studio nagraniowe znajduje się w okolicy Katowic, w samym centrum woj. śląskiego. Zapraszamy do kontaktu!

Umów się na nagranie filmu!

Zarezerwuj termin już TERAZ!

Powiązane wpisy