Scroll to top
© 2020 | Projekt i wykonanie: Rafał Daniecki
Udostępnij

Fotografia produktowa miodów


Blog fotograficzny i wideo | Studio fotograficzne i filmowe | .gold studio

Przed naszym obiektywem pojawiły się w ostatnim czasie miody. To była wyjątkowo słodka współpraca. Tworzyliśmy zdjęcia produktowe na białym tle i z aranżacją do sklepu internetowego. Zostańcie z nami i sprawdźcie efekty sesji – fotografia produktowa miodów!

Zdjęcia produktowe do sklepu internetowego

Żeby podwyższyć atrakcyjność sklepu internetowego, niezbędne są do tego profesjonalne zdjęcia produktów. Zdjęcia kreują zachowania Klientów, mogą zachęcić do zakupu lub całkowicie od niego odstraszyć.

Zdjęcia na białym tle pozwalają zachować spójność, a dodatkowo skupić uwagę tylko na produkcie. Wyglądają bardzo estetycznie, ale nie będą nawiązywać do marki.

Doskonałym uzupełnieniem oferty w sklepie internetowym są zdjęcia produktowe z aranżacją. Przede wszystkim takie fotografie skutecznie przyciągają wzrok i wzbudzają zainteresowanie odbiorców. Można publikować je także w social mediach lub wykorzystywać do reklamy.

Fotograf produktowy Dąbrowa Górnicza

Sesje produktowe najczęściej wykonujemy w naszym studio fotograficznym w Dąbrowie Górniczej, niedaleko Katowic. Jednak dojeżdżamy również do naszych Klientów i realizujemy zdjęcia w siedzibie firmy lub w innym dowolnie wybranym miejscu.

Nasz fotograf produktowy zwraca szczególną uwagę na przedstawienie produktu, w taki sposób, aby przyciągał on wzrok. Poprzez nasze doświadczenie w marketingu, wiemy również jak zaprezentować produkt, aby zdjęcie realizowało zamierzone cele, a dodatkowo wzbudzało emocje.

Fotografia produktowa miodów

Zdjęcia aranżacyjne tworzyliśmy dopasowując dodatki kolorystycznie do konkretnego produktu. Chcieliśmy również za ich pomocą podkreślić smak miodu. Aranżacja na zdjęciu pozwala nam akcentować wartości i cechy produkty, którymi w tym przypadku był smak. Naszym celem było rozbudzenie apetytu, każdego kto spojrzy na zdjęcie i nieskromnie musimy przyznać, że misja została osiągnięta – sprawdźcie sami!

Jeśli potrzebujecie nowych i kreatywnych zdjęć produktowych do swojego sklepu – zapraszamy do kontaktu, pomożemy Ci stworzyć profesjonalną sesję produktową.

Skorzystaj z oferty fotografii produktowej!

Zarezerwuj termin sesji 😃

Powiązane wpisy